Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyan vegyem...

Mit csináljak, hogyan vegyem ár magam, egyszerűen nem megy, ég/szúr a szívem is? Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

fogyóztam de mára ott tartok hogy minden egyes kalóriától rettegek, éhezek tudom, hogy rossz de nem bírok enni, fáj a fejem, szédülök, szúr, ég a szivem

pl ma ezeket ettem

3db paradicsom, 2 db paprika, kígyóuborka kb 10szelet, 4 sz csirkemellsonka, 1 sz sajt, 3 db tk pászka, 175gramm natur joghurt, egy tál szeder-ez kb 50-60szem volt, 1 ngy sz dinnye, 1 db tölcséres fagyi a mekibe

most is fáj a gyomrom, de ha rágondolok hogy ennem kell rosszul vagyok 166cm/40kg

köszönöm ha tudsz segíteni a válaszoddal


2011. aug. 2. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha gondolod írj privátot,segítenék neked.Ez borzalmas.:S Ha jól olvastam egy 165cm-s 38kg-os anorexiás modell nemrég halt meg..
2011. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 kilót minimum híznod kéne. 1 hete halt meg egy lány itt is ahol élek, 14 éves volt és ő is 38 kilós, anorexiás.. a szüleid?? nem visznek orvoshoz emiatt? :/ szólj nekik, mert ha továbbra is ezt az étrendet követed, akkor előbb vagy utóbb kórházba kerülsz... ez nem játék. remélem sikerül híznod, sok sikert! :/
2011. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, én pont ugyanígy vagyok vele... rettegek az evéstől, rettegek a kajától, de én ennek a felét se tudom megenni egy nap.

nincs menekvés, elnyelt a pokol - nekem ezt mondták. azért én jó tíz kilóval meg nyolc-tíz centivel több vagyok.

őszntén szólva itt már a hozzátartozóidnak kéne lépni...

2011. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarlak bántani, úgyis van elég bajod, kérdés, hogy megfogadod-e a jó tanácsot... de azt azért elmondom, hogy ha ezeket ettem volna, én is rosszul lennék.

Tul.képpen semmi hasznos szénhidrátot nem ettél, gondolok itt a kenyérre (legjobb a teljes kiőrlésű). A fagyiban igaz, volt cukor, de elég kevés lehetett, mert ha jól tudom, a mekis vagyinak elég alacsony a kalóriatartalma.

A testnek az energiát a szénhidrát adja, ha nem eszel, nem működik a tested.

A másik, ami hiányzik, a fehérje. HÚS!!! A csirkemell sonkában sz*r sincs, nem hús meg fehérje.

A zöldségmennyiség nagyjából jó, tulajdonképpen a gyümölcs is, bár az lehetne több.

Fogadd meg a tanácsot, kérj segítséget a szüleidtől meg orvosoktól, mert meg fogsz halni.

Gondolom, már nem is menstruálsz, az azt jelenti, hogy gyakorlatilag meddő vagy. Egy meddő nő csak addig kell egy pasinak, amíg a pasi gyereket nem akar. Utána keres egy olyat, aki tud szülni. Te meg majd csodálkozol, miért cserélnek le egy kövérebbre...

2011. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy normálisan válaszoltatok

már egy éve ninc menzeszem

húst szoktam enni, csak tegnap épp nem volt de heti 4-5*eszek húst 1-1 nap pedig tojást és halat is

2011. aug. 3. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Azt nagyon jól teszed,hogy próbálsz húst is,meg mást is enni néha,de többet kéne,és többször..én is anorexiás vagyok már 3-4 éve,nekem azóta nem jött meg,állandóan fáj a hasam,a szívem nagyon gyorsan,v nagyon lassan ver, 34-35 a testhőm,és sokszor vagyok teljesen erőtlen,pedig én 164 cm hez vagyok 42-43,de már ezt sem bírja a szervezetem .Most én is próbálok enni,de nem sok sikerrel,mondjuk,én csak nagyon sok gyümölcsöt,meg zöldséget eszek,de mást nem,bár sokat mozgok,de ezt nem fogja a szívem sokáig bírni.Ha nem akarod a súlyosabb tünetek jelentkezését megvárni,amikor már visszafordíthatatlanná válik,és csak várod a halált,akkor jobb lesz,ha átgondolod,mit akarsz,és megpróbálod nem azt nézni,hogy mennyit fogsz hízni ettől a kajától,amit meg kell enned,hanem azt,hogy élned kell,és ezt csak így lehet,hogy eszel többet,változatosan,és 46 kg-ig,ha már nagyon nem akarsz tovább..(bár ez is vékony lenne nagyon),növeled kicsit a súlyod,és ott már a menzesz is visszajön valószínű.

Sok sikert a változáshoz,és egészséges élethez!

2011. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
orvosi segítségre van szükséged, úgyhogy irány a háziorvosod és egy pszichiáter
2011. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a bajotok, hogy túl sokat foglalkoztok magatokkal. Képtelenek vagytok másra gondolni csak is az én. Csak is azért, mert a szépséget hajszoljátok. Azért félsz, mert képtelen vagy megállni a normális kajálást, mert unatkozol. És minél inkább arra koncentrálsz annál nehezebbnek és rosszabbnak látod az életed. Ha egyszer egy egyszerű nem-et mondanál magadnak. Nem többet csak nem-et. Gyenge ember vagy ez az igazság. Én is voltam hasonló helyzetben, de saját magam felébresztettem, hogy ez nem élet, ez tarthatatlan, nem az az erős ember aki alig eszik egész nap, hanem az aki pont annyit eszik amivel a teste egészségesen működik és jól érzed magad. Reggelente nem úgy ébredsz, hogy úristen még egy nap. Hanem jókedvvel. Megtudod úgy csinálni a párod ételét, hogy közben nem folyik a nyálad és azon gondolkodsz te nem ehetsz ilyet. Csak rajtad múlik! Ez élet neked? Ez a boldogság? Képzeld el magad milyen lenne ha....

Sok sikert!

2011. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
08:02es szimplán még sosem volt ilyen helyzetben, és mégis megpróbál passzátszelet fingani
2011. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!