Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az aranyszőke hajam visszafest...

Az aranyszőke hajam visszafestése barnára (középbarnára) lehetséges?

Figyelt kérdés

Fő kérdés:

Érdemes lenne befestetnem az aranyszőke részt sötétbarnára, meg tudják azt csinálni, hogy csak arra a részre viszik fel a festéket, és max. egyszer szükséges visszamenni a szalonba újrafesteni? Vagy nem érdemes ilyesmire kidobnom a pénzt, mert 4x 5x kellene újrafestetni a szőke részt, mire benne maradna, (és akkorára már valószínűleg le is nőne)


(Háttérinfók:Még februárban lett a hajam véletlenül aranyszőke (otthoni baki, csak világosítani akartam de "túl jól sikerült"), és tönkretette a festék a fejbőrömet. Napokig viszketett, maga a hajam is hullott rendesen, és nyúlt is. Kellett vagy 3 hónap mire rendbe jött, illetve csináltattam egy olaplex kúrát (csak vizesen volt felvéve, nem festették újra), és azóta is nyomom a hajnövesztő ampullákat rendesen. Eddig újrafestetni nem mertem, féltem hogy megint szétmarná az egész fejbőrömet a festék, inkább nézzek ki igénytelenül mint hogy kopasz legyek. Most viszont fele hajam barna, fele arany színű (közben mindig vágtam az eltöredezett részeket, és ezért gondolkodtam el azon, hogy az arany színű részt hátha be lehetne festetni...)


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. okt. 22. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!