Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen volt az első...

Lányok! Milyen volt az első intim gyanta élményetek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg részletesen meséljétek el. Nagyon félek tőle, nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.

2017. okt. 24. 22:53
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Nekem nem volt olyan fájdalmas, mint gondoltam. 25 perc alatt kész volt, szét kell terpeszkedni kicsit, ez sokaknak kellemetlen lehet, de pl ahová én járok, ott lehet kérni ilyen egyszer használatos bugyit, ha valaki szégyenlős, és úgy csinálják meg.
2017. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív emlékként maradt meg. Nagyon aranyos volt a kozmetikus, ügyesen dolgozott, közben végig beszélgettünk, hogy ne a fájdalomra koncentráljak.
2017. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Borzalmas. Az első tépés után folyt a könnyem és mondtam hogy hagyjuk inkább otthon leborotválom.
2017. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon csináltam magamnak. Kellemeset csalódtam mivel szinte alig fájt, egyedul annyi, hogy eloszor nem hagytam eleget hűlni a gyantat.
2017. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
Elégge fájdalmas volt, de ki lehet birni és megéri a pihe puha punciért
2017. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Euridiké89 ***** válasza:
92%
ha jót akarsz magadnak keress rá a neten, hogy milyen szalonba fogsz menni, mert nem mindegy, hogy milyen körülmények között végzik el az intim szőrtelenítést! én nagyon alaposan körbejártam a témát, mert én is féltem az első alkalomtól. Budán a Mammutnál van a Skintim. nagyon profik a lányok, az első intimgyantámmal 20perc alatt meg voltuk, de csak azért, mert hisztiztem:) most, hogy Pesten van a melóhelyem a Deák térhez közeli Skintimbe járok és 10perc alatt meg vagyunk az intimgyantával. időpontfoglalás nélkül tudsz menni, le tudsz tusolni, adnak egyszer használatos bugyit és tök normálisan elmondják, hogy mit hogy fognak csinálni. én nagyon ajánlom, mert tiszta a szalon és az árai alacsonyabbak a többi gyantázó szalonhoz képest és ami a legjobb, hogy nem kell bejelentkezni, nagyon rugalmas a nyitva tartásuk.
2017. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy baromira fájni fog, úgyhogy nem lepett meg, mikor tényleg baromira fájt...

Amúgy ki lehetett bírni, csak az első volt szörnyű. Már 6 éve járok.

2017. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!