Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz ajakra milyen ajakírt...

Száraz ajakra milyen ajakírt használjak?

Figyelt kérdés

Hajlamos télen kicserepesedni a szám, DE: általában télen (de volt már nyáron is) kiszáradhat a szám ha nem vigyázok, és akkor egy nagyon kellemetlen égető érzés. Persze ennek vannak fokozatai, de volt már egy nyáron, hogy nagyon elviselhetetlen volt, szinte égett a szám, csak akkor tudtam megnyugodni, ha valami hideget tettem az ajkaimhoz, mert nem volt nálam épp szőlőzsír. Szóval ilyenkor szokott segíteni a szőlőzsír, de ez egy ördögi kör, ugyanis segít (van, h nélküle ki se bírom), de általában le kell szoknom róla, mert megszokja az ajkam, és a leszokás azt jelenti, h egyre több időt kell kibírnom szőlőzsír nélkül, míg végül elhagyom. (és ekkor már "leszoktam" róla, már nincs meg az égető érzés sem, ami fokozatosan múlt el ugye).


Lényeg ami lényeg, ez mindig szokott segíteni, de ha csak kicsit érzem a szárazságot illetve az égető érzést, még nem szoktam használni, mer tudom, hogy rászokok, és leszokni sokkal nehezebb és fájdalmasabb lesz.


De hogy a szépségre is adjak, mégis jó lenne ha nem nézni ki cserepesen meg szárazan az ajkaim. Van valami megoldás rá, anélkül, hogy rászoknék a szőlőzsírra? Egyébként a gyógyszertárban kapható hagyományos kamillás vagy natúr kúp alakú ajakírt szoktam ilyenkor használni, ha már nagyon égető az érzés.



2017. okt. 25. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

az eucerinnek van illatmentes ajakapoloja, sokaktol hallom

, hogy nagyon jo. 700 Ft korul van, en is venni fogok.

2017. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!