Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak! Ti milyen...

Göndör hajúak! Ti milyen termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Sok videóban hallom, hogy moisturiser és conditioner de nem egészen tudom, hogy magyarul ezek minek felelnek meg és milyen márkát érdemes használni. Valaki tud kondicionálót és hidratálót (?) göndör hajra?

Ha használsz valami mást is (hajhab, balzsam, házi pakolások, stb.), akkor légyszi azt is írd le, sokat segítene. :)

És van akinek javulást okozott az, hogy szulfát- és parabénmentes termékekre váltott?



2017. okt. 28. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Huu.. már egy ideje kutakodom és kísérletezem, 3 féle megjelelő kondicionálót találtam eddig:

-Dr. organic

-Dr. Konopka's

-Inecto

Mind3 beszerezhető a Dm-ből, árban az első a legmagasabb és így lefele, de az eddigi tapasztalataim alapján hatékonyságban is ez a sorrend.


És IGEN! Amióta szulfát, parabén és szilikon mentes termékeket használok, a különbség ég és föld! Nekem nagyon sokat segítettek, a hajam már nem spőd, szálkás és kócos, hanem szépen göndörödik, úgyhogy határozottan megérte:)

2017. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!