Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökceruza miatt kihullot...

Szemöldökceruza miatt kihullott a szemöldököm. Por állagú terméket szabad használnom vagy inkább hagyjam békén?

Figyelt kérdés
1 hete hagytam abba a berajzolást és elkezdtem ricinus olajjal kenni. Néhány helyen már látom hogy növöget vissza de még mindig nagyon hiányos, nem mernék így utcára menni. Szerencsére múlt héten beteg voltam most meg még egy hét szünet így nem kell hozzányúlnom egy ideig. De vajon a szemöldök portól, vagy esetleg a tégelyes cucctól is kihullana?
2017. okt. 29. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a por kíméletesebb, mint a ceruza, de azért nem tudom ezt biztosra mondani, mert én nem szeretem a port, nem is használom, csak hallottam. De! Ha a visszanövesztés a cél, akkor minél több időt hagyd békén, és csak minimális időre, amíg nagyon muszáj rajzold meg bármivel is.

Egyébként meg a por inkább kiegészítésre van, ha teljesen, az utolsó szálig kihullott, akkor nem sokat ér.

2017. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Ilyen történhet?:(
2017. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Nem az egész hullott ki, "csak" a háromnegyede alulról:( olyan mintha kiszedtem volna cérna vékonyságúra.

#2 sajnos igen, fél éve kezdtem használni mert sötétbarnára festettem a hajam és a szemöldököm elég világos volt hozzá, először vashiányra vagy pajzsmirigyre gyanakodtunk de a vérképem rendben volt úgyhogy sajnos tuti ettől. Pedig maybellinet használtam, nem a legolcsóbb sz*rt:(

2017. okt. 29. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan szemoldokre, amin keves a szor, gelt ajanlanak. nekem ks eleg hainyos, az elejen port hasznaltam, aztan valtottam gelre es a kulonbseg elmondhatatlan!

a nyx es az essence geljei nagyon jok, es en az essence eyeliner ecsetet hasznalom hozza.

2017. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is pont azt nézegettem, hétvégén veszek is hátha nem hullik attól
2017. okt. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!