Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom, hogy megmaradjon-e...

Nem tudom, hogy megmaradjon-e a rasztám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2hónapja lett rasztám amit végülis mondhatunk frissnek

De egyáltalán nem gondoltam át, hogy ilyen hajam legyen. Tetszik is meg nem. Viszont a rendes rövid haj jobban áll, meg minden. És mivel friss könyebben ki lehet bontani még hajam. Nem tudok dönteni. Kérlek segítsetek, vagy írjátok le, az érveket a 2 haj mellett és ellen. Köszönöm.



2017. okt. 30. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

1, nem tetszik a raszta ( de ez nyilvan nem lenyeg)

2, nem lehet valami kenyelmes azt a nehez hajat viselni

3, ertelmesen egy sapkat nem tudsz a fejedre huzni

4, sokkal frissebb erzes lehet egy mosas utani rovid haj

5, azt mondod, jobban all

2017. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a friss raszta nem mutat sehogy, kell neki pár év, mire normálisan néz ki.

Szerintem az, hogy feltetted a kérdést, azt jelenti, hogy hajlasz arra, hogy megszabadulj tőle.

2017. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szavaidból ítélve ki akarod bontani.

gondolom nem úgy néz ki ahogy vártad.... meg kell szokni. a raszta haj egy utazás, együtt nő, érik, fejlődik veled.

idő kell amíg összeállnak rendesen a tincsek. ha neked nincs ehhez türelmed és zavar akkor szabadulj meg tőle.

ezért is mondják néhányan, hogy a raszta haj nem csak egy frizura, mert végig kell küzdened magad azon hogy mondjuk az elején nem tetszel magadnak, az emberek is furcsán néznek rád... de ha ez megvan akkor hatalmas önbizalmat tud adni...ezen kívül nem kell fésülgetni pl. ami szerintem elég nagy előny....de hát te tudod. a szavaidból ítélve tényleg ki kéne bontanod

2017. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te is azt mondod, hogy jobban áll a rövid haj, akkor egyértelmű, vágás.
2017. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!