Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Hosszú, nagyon vastagszálú, dús, göndör, szétálló.

Figyelt kérdés

Nem szépen lesz göndör, hanem mintha kócos lenne.

Anya nem engedi vasalni, nem is tartós az sem.


2017. okt. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, haj hab. Este mosd meg majd rakj rá hajhabot, utána vagy beszárítod, vagy lefekszel úgy aludni, reggelre egy kis igazítás és máris mehetsz suliba, nekem is ugyan ilyen haj típusom van én így könnyedén megoldom, egy idő után hozzá szokik a hajada göndörhöz, és már nem is kell hozzá haj hab
2017. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki kell ritkítani. Olyan formát kell vágatni, hogy ne egyforma hosszú legyen, hanem lépcsős. Így sokkal könnyebb lesz rendben tartani.

Ki tudod szárítani? Mert az szerintem nem roncsol úgy, mint a hajvasaló, és nagyon szép lesz tőle. Ha nem is marad teljesen egyenes, de rendezettebb, lágyabb hatású lesz tőle.

2017. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálhatod diffúzorral is szárítani. Attól szebben, rendezettebben fog göndörödni.
2017. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak vizesen szabad fésülni, utána pedig valóban hajhabot kell rá tenni. Én úgy szoktam, hogy előre döntöm a fejemet és közben megemelem a tincseket.

Sampon mellett használj hajpakolást is és esetleg hajkifésülést segítő spréket.


Youtube-on nézz videókat, Viszkok Fruzsinak is van pár hajas videója, ha pedig nem zárkózol el a külföldi csatornák elől sem, akkor én mindenképpen javasolnám Sayria Jade csatornáját, neki rengeteg remek göndör hajas tippje van:)

2017. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ilyen hajam volt, rettenetesen utáltam, úgyhogy egy barátnőm kiritkította és rövidre vágta. Én onnantól halálra vasaltam- viszont mikor abbahagytam és hagytam, hogy csak nőjön, akkor elmúlt a probléma nálam, szépen lehúzta a súlya és normálisan göndörödött. Vannak ezek a spéci hajbigyók, nézz körül esetleg, bár nálam a legjobb a gliss kur. Szóval azt mondom ritkíttasd ki egy kicsit, és utána NE vasald :D
2017. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!