Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany eves kortol ajánlott egy...

Hany eves kortol ajánlott egy kozmetikai kezeles?

Figyelt kérdés
13 vagyok sok mitesszer van az orromon es emiatt mennek kozmetikushoz meg az arcom tobbi területen is inkabb miteszerek vannak ...... es tudtok jo kozmetikust Debrecen környéken? köszi?
2017. okt. 30. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Fent a Bem téren a Camylux szalon a legjobb
2017. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én 20 évesen érzem azt, hogy eljött már az ideje. De én inkább valami ügyes bőrgyógyászhoz megyek majd.
2017. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már problémás a bőröd, menj nyugodtan. Én is kb. ilyen idős korban kezdtem... Aztán úgy 20-40 éves korom között nem volt rá szükség, csak néha elmentem kicsit felfrissülni. Pár éve újra járok, a bőröm nagyon elkezdett öregedni...
2017. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen inkább az orromon a mitesszerek inkabb a zavaróak meg mostmar egyre surubben jonnek ki pattanasok is:/
2017. okt. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!