Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? 16 évesen kopaszod...

Mit tegyek? 16 évesen kopaszodom! Már 15 évesen is segg homlokom volt de mostanra felül is elkezdett kihullani, nagyon durva. Minden leletem jó, a háziorvos meg csak vihorászik hogy jaj: de hasonlít apura.

Figyelt kérdés

nagyon rosszul érzem magam. a tanárok nem hagyják hogy sapkát viseljek órákon én pedig sok megalázást kapok. nem vagyok erős nagydarab akinek jól áll a kopaszság. vékony vagyok és kinézek vagy 30-nak. A tanár elkezdett beszólogatni szintén, már én vagyok a doktor úr, persze gúnyosan ha nem tetszik neki valami.... gondolom a szemüvegem is tesz erre rá. mit tehetek? Én nem mentem iskolába 1 hónapja, már mindenféle leveleket küldtek de nem merem felbontani. Én úgy döntöttem abbahagyom az iskolát nekem ez nem kell. nem tudok ismerkedni nem tudom élni az életemet nyomorék vagyok. Azon gondolkodom sokszor hogy beveszek egy doboz frontint és elbújok az erdőbe hogy senki ne lásson és megölöm magam.


Minden nagyapám kopasz, apám is kopasz, de ők a huszas éveik végére kopaszodtak meg.


2017. nov. 1. 17:03
 1/10 anonim válasza:
100%
Egy csomó körülötted lévő szutyok miatt nem érdemes eldobni a saját életed. A többiek gúnyolódását sokkal inkább az táplálja, hogy te magad is szorongsz a kopaszodásod miatt. Ha látják rajtad hogy ezt te elfogadtad, és téged ez egyáltalán nem zavar, számukra már sokkal kevésbé lesz móka a szekálásod, mellesleg a tanárod meg egy paraszt.
2017. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Én a helyedben elkezdenék edzeni, és levágnám teljesen kopaszra. Ez sokat javít a helyzeten, meg talán abban is, hogy elfogadd magad.
2017. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A többieket a tanár teljesen felfűtöte. Amikor úgy érzi nem figyelek, mivel első padban ülök mert rossz a szemem és szemüveget nem szeretnék mindig hordani, akkor ilyeneket szól: És most halgassuk meg a doktor úr mit mondana. de ezt teljes gúnnyal és mindenki röhög rajtam. Sőt, ha hülyeséget mondok akkor " dehát az ön korában" Marha viccesen hangzik másoknak, tudom, de nekem nem az. Nem akarok kopasz lenni. Nem merek ismerkedni sem. Borzalmasan rondának érzem magam. Eléggé depressziós is vagyok emiatt.
2017. nov. 1. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolnám, hogy beszélj az igazgatóval, hogy megaláz a tanárod. Készíts hangfájlt valahogy, hogy bizonyítékod is legyen. A tanárt kicsapják, és lehet sose dolgozhat többet tanárként, a röbbiek meg nem szórakoznak veled, mert kiálltál magadért.
2017. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz mit tenni vele, ha a családban másnak is ilyen, akkor ez örökletes valószínűleg (bár egy próbát azért megér a kivizsgálás). A férfiak nagy része kopaszodik, de a jobbik eset az, mikor 30 éves kor közelében kezd el, a rosszabb hogy hamarabb. Én is ismerek ilyen férfit, húszévesen már alig volt haja. Később nem fog vele senki sem piszkálni, de ez a kor még olyan, hogy ez a legnagyobb öröm mindenkinek, de ezt kár magadra venni. Engem azért csúfoltak mindig is, mert vékony voltam, ezért mellem sem volt. Kezdetben zavart nagyon, de aztán rájöttem, hogy kit értedek, hogy vékony vagyok? Legalább nem kell fogyókúráznom, meg nem fáj a hátam a súly miatt és tesi órán se kell sportmelltartó. Emeld ki egy másik tulajdonságodat, így senki sem fogja késöbb észrevenni ezt. Biztos jó vagy vmiben, sport, tanulás, humor vmi. Ha látják rajtad, hogy határozott vagy és nem érdekled, hogy csúfolódnak, vagy esetleg még pont hogy te is bevállalod, hogy ez a helyzet, neked is lehet hiábad, akkor le fognak állni vele, mert unalmas lesz a téma
2017. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "erős" nagydaraboknak k**vára nem áll jól a kopaszság. Kifejezetten gáz, mikor a 150 kilós zsíroskarú keménylegények úgy akarnak még keményebbnek tűnni, hogy lenyírják a hajukat.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de nem sokat tudsz ellene tenni. El kell fogadnod és meg kell próbálnod a legjobbat kihozni belőle.

Elég nyomorék tanárod lehet, az osztálytársaiddal együtt, de hidd el, a többség nem ilyen, legalábbis a felnőtt emberek nem.

Amit a tanárod csinál, az gusztustalan és felháborító. Ne hagyd magad, eszedbe se jusson egy ilyen patkány miatt az öngyilkosság.

Teljesen felesleges lenne az igazgatóhoz futkozni, úgyis a tanárt védené. Azt kell tenned, hogy szépen fogod a kis történetedet, megfogalmazod, és közzéteszed a közösségi oldalakon.

Csak írd le az iskolád nevét és a tanár úr monogramját, írd le, hogy hogyan aláz meg nap, mint nap. Tedd nyilvánossá a posztot, aztán dőlj hátra és figyelj. Szét fogják szedni.

2017. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Feljelentést a tanár ellen és jeress más háziorvost!
2017. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el másik orvoshoz, akár maszekon is. De ne a fizikai bajjal foglalkozz, az adottság. Inkább a kapcsolódó szorongást kezeltesd. Ez természetes tinikorban, de nálad már nagyon súlyos. Tényleg azért piszkálnak, mert látják, hogy nagyon zavar a kopaszodás, teljesen belelovalod magad. Keress más, hasonló problémával küzdőket - akár csoportterápiát - és rájössz, hogy nem te vagy a legszerencsétlenebb a világon, van rosszabb is.
2017. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyírd le kopaszra, kevésbé nevetséges és ha megszokják a többiel se fognak szivatni, az edzés is jó ötlet
2017. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta kigyúrt/kopasz vagy? Mi lett a sulival?
2021. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!