Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az általatok körvonalazott...

Az általatok körvonalazott gondolatok szerint, a frizurának mit kell mutatnia a körülöttünk lévő világnak?

Figyelt kérdés

Bocsánat a "bonyolult" megfogalmazásért, de a fontosságra akartam felhívni a figyelmet. Számomra ez fontos kérdés.


Azt gondolom, hogy szerves része az életünknek, annak minőségének, és rendkívül nagy hibának tartom, hogy sokan túl sokan, nem tartják fontosnak, sőt, lényegtelenként kezelik. Eredmény az amit sokakon látunk, nem is rögtön ápolatlan hajviselet, de fantáziátlan.


Ami a hiba. Mert a hajunk az arcunk kerete. Ez főleg annak fontos aki el akar érni valamit életében, és minél nagyobbat akar elérni annál fontosabb. Pont ugyanolyan fontos mint a szakmai teljesítménye, a törtetése , viselkedése.


Tehát: nem állhat akárhogy a haja. Nem lehet szimpla tetűkifésülés az egyetlen amit alkalmaz rajta, se ha férfi se ha nő. Nem lóghat össze vissza, nem lehet kezdetleges. Szóval nem lehet olyan mint "bárkié", vagy olyan amilyennek Isten adta. Nem lehet egyszerű.


Üzennie sugároznia kell valamit. Egyfajta tartást, erősséget. Kifinomultságot, színvonalat, rendet, státuszt, "rangot". Hogy mindenki azt lássa tőle , hogy a kiindulási pont a veled való érintkezése hogy te vagy a jobb.


Az én filozófiám szerint ezt mondja. Ezért szükséges. ű

Nyílván nem fognak komolyan venni senkit a világon akinek reggel megfésültem, de se egyenesség, se stabilság. Kell ahhoz, hogy elismerjenek a világban. Igaz ez ugyanígy a magánéletünkben is, azt is ki lehetne fejteni.


Ti mit gondoltok? Ti, hogy látjátok ezt?



2017. nov. 1. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom, hogy tul sok a szabadidod.
2017. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lol engem teljesen nem erdekel anelkul is jol nez ki hogy kulonosebben foglalkoznek vele. kb derekig ero hullamos fekete hajam van, hetente eleg mosni, 3 havonta vagni a vegebol. altalaban masok dicserni szoktak
2017. nov. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1:

Egyáltalán nincs sok szabadidőm. Tapasztalat, ennyi.

2017. nov. 2. 07:53
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem 'tapasztalat', agymenes, manias monolog.


Azt kepzeled hogy most valami nagyot alkottal, a megoldast a vilag nagy problemaira, a vegso valaszt mindenre. Ki kell abranditsalak: nem, nem tettel ilyet.


Azt is kepzeled, hogy azert, mert lehetoseged van nyilvanosan publikalnin az agymeneseidet, azok mindjart ertelmet is nyernek. Sajnos ujra ki kell hogy abranditsalak: nem, sajnos igy sem nyertek ertelmet, ugyanugy agymenesek.


Megkerdeznem mit szivsz es miert nem adsz nekunk is belole, de szerintem az az anyag tul eros lenne legtobbunknek...

2017. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ápolt és egészséges, az már bőven jó.

Persze, lehet frizurákkal kísérletezni, akinek van reggel +20 perce, hogy beszárítsa.

2017. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4: Uristen.... Hát ha neked gondolkodni ennyit jelent akkor nem lehet könnyű. Nem alkottam semmit, azt feltételeztem hogy a saját filozófiámat nem bűn, hülyeség vagy 'agymenés' leírni. És hogy azért másokét meg lehet kérdezni, hogy megosszák e velem(ünk) egy egyébként erre szakosodott fórumon.

Viszont ne hidd nem sért az hogy azonnal ennyit préseltél ki magadból, csak szar lehet így élni.

2017. nov. 2. 10:01
 7/9 anonim válasza:
100%
Férrfi létemre egészséges rövid hajam van már több éve... Szóval egyszerű, pont nem érdekel, hogy milyen sosem változtatom, annak örülök, ha minél kevesebbet kell vele foglalkoni, hogy másra is legyen idő. Az emberek meg közel sem a hajam alapján ítélnek meg. Egy elborult agymenésed van, szerintem teljesen hülyeség az egész.
2017. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
A körülöttem lévő világnak semmit, nekem kell hogy tetsszen, hiszen én hordom :D nekem fontos, hogy olyan színe legyen amilyen, hogy tiszta legyen, ne legyen lenövés stb. Hogy mások mit gondolnak a hajamról, az sosem érdekelt.
2017. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

62% nem is azt mondtam hogy az alapján, hanem ez olyasmi ami a megítélésedet szorosan formálja. Ez két dolog.


86% igen, ezt tudom, hogy az is egy formula ha nem érdekel mit gondolnak mások, csak a másik oldala is egy tapasztalat, hogy közelebb vagy az elismertséghez ha máshogy állsz hozzá.

2017. nov. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!