Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar amit a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar amit a szüleim és körülöttünk levők gondolnak csak emiatt, hogyan változhatna meg a véleményük?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy a barátommal majdnem 3 éve vagyunk együtt, és szeretjük egymást csak az elmúlt időszak mindkettőnk számára feszkós volt, és sokat veszekedtünk, én is haraptam sok mindenért, és felvetette a barátom hogy ezt megkéne dumálni, mert fél hogy szakitás lesz a vége, és afelé hajlik h mi lenne a jobb. persze kiborultam és otthon a szüleimnek elsirtam a bánatom meg pár barátomnak mert azt hittem szétmegyünk és a szüleim olyanokat mondtak hogy am se illettünk össze, meg a barátaim is hogy szakitsak én inkább vele, meg a hugom is csak fikáskodott róla. És a barátommal megbeszéltük mondta hogy nem akar elveszteni és butadágot gondolt és megbeszéltük hogy változtatunk mert mondta h nagyon szeret és rendbe akarja tenni hogy ne legyen ennyi feszkó. És most azt érzem hogy pozitiv irányba változhat az egész, viszont a szüleim meg a barátaim- hát érzem hogy tök lenézéssel vannak a barátom felé, a szüleim megmondták h nem örülnének ha átjönne, és a tesóm is egy programra kérte h ne hívjam és a bnőim is húzták a szájukat. Nem tudom, de nagyon rosszul esik mert én érzem h jobb lehet-és végülis én vagyok benne az egészben, nem az alapján fogok dönteni hogy ki mit gondol, csak ha hosszútávra tovább együtt maradunk nem szerteném ha negatívan gondolnának rám, meg h nem látnak szívesen minket vhol vagy baráti társaságban stb. bár ezek után h pár barátomnak elmondtam a szitut, úgyh szerintem szétmegyünk ez is gáz h nem gondolhatnak elég erősnek minket. már megbántam hogy ennyi embernek elmondtam csak akkor kiborultam kicsit. És nem értem a többieket se minden kapcsolatba van negatívum vagy összeveszések, hosszabb idő után válságpontok de mi legalább megbeszéltük.. nem értem. Hogyan változhatna ez az egész szerintetek?

19L barátom 22F


2017. jún. 4. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is jobb ha leszögezzük, a barátaid és a szüleid valószínűleg nem a rosszat akarják neked, hanem segíteni szeretnének, még ha a maguk módján is teszik ezt. És ők valszeg jobban voltak tájékoztatva arról a feszkóról, mint a jólétről, így nem csoda hogy így gondolkodnak. Kicsit tüntesd fel jó színben mindenki előtt, hogy ők is úgy gondolkodjanak róla.
2017. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most legalabb megtanulod, hogy nem kell egybol kiteregetni mindenkinek a parkapcsolati problemaidat. En is jartam mar igy, sajnos ezutan a csalad annyira mergezte a kapcsolatot, hogy eselyunk se volt egyutt maradni. De legalabb megtanultam, hogy tartsam meg magamnak a problemaimat.
2017. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyreszt most megtanultad, hogy a parkapcsolati gondok nem anyura, apura, baratnore meg a kiskutyara tartoznak, hogy elsirjad nekik, hanem kizarolag rad es a parodra. Masreszt viszont, en azert elgondolkoznek, hogy miert utalja mindenki a paromat korulottem, mert akkor lehet, hogy tenyleg nem jo iranyba visz teged ez a kapcsolat.
2017. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tudod erre szokás azt mondani, hogy edd meg amit főztél.

te keverted a szart, most viseld a következményét :)

majd idővel megtanulod, hogy nem panaszkodunk a rokonságnak és az ismerősöknek a párunkról. tipikus gyerekes viselkedés, láttam már sok ilyet.

persze akkor jólesett "kibeszélni", mert megkaptad a lelki megnyugvást, a kielégülést a "katarzist".

csak nem gondoltál bele hogyha elhordod a srácot minden szarnak mások előtt, akkor azok az emberek onnantól kezdve más szemmel fognak ránézni.

na most ez velem is előfordult egyszer, hogy a barátnőmmel megromlott a kapcsolatunk, simán menthető lett volna, végül meg is mentettük, de ő kibeszélt engem a családjának, és ott lett elbäszva minden. ahelyett hogy befogta volna a pofáját, és nem hord el minden szarnak (ami javarészt kiszínezett sztori, a valósághoz semmi köze nem volt) akkor a szülők sem utáltak volna ki a kislányuk mellől.

egy évig húztuk még, de mivel én nem mentem hozzájuk a szarkavarása miatt, és az ő baromsága miatt titkolni is akarta a kapcsolatunk, így szakítás lett a vége.

megtanulhatnák már az emberek, hogy ez nem a VV meg az éjjel nappal fos, a való életben a tetteknek következménye van.

ehhez kéne tartani magunkat.

2017. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El sem olvastam a többit, bőven elég volt ez: "Nagyon zavar amit a szüleim és körülöttünk levők gondolnak".-ameddig ez neked fontos lesz, addig gyerek maradsz és a kapcsolatod sem lesz boldog, ezt jól jegyezd meg.
2017. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg fiatal hulye p.i.cs..a vagy, egy szakitas nem fog gallyra vagni
2017. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez voltca tanulópénz! Jól tetted, hogy megbeszélted a dolgokat a PÁRODDAL...elsőre iscezt kellett volna tenni. Most hagyj időt a pfujjolóknak, majd elcsendesednek...és hallgass a szívedre, ne másokra!
2017. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!