Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm olyan zsíros és...

A bőröm olyan zsíros és pattanásos, mint egy serdülő kamasznak, pedig 27 vagyok. Kozmetikushoz is hiába járok rendszeresen, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Próbáltam pakolásokat, gyógyteákat, és a napi többszöri arclemosótól és szappantól még csak ki sem szárad a bőröm. Kb fél éve tart ez.
2010. máj. 30. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,hogy ez a pakolás segít-e!Nekem nagyon szép matt lett a bőröm tőle,és nem alkultak ki pattanások:


Hozzávalók:

-Tejfől

-Élesztő


Elkészítés:

2 kávéskanál tejfől és 2 kávéskanál élesztőt összekeversz,hogy az állaga kenhető legyen.

Felviszed az arcodra,és megvárod míg megszárad.

Utána ledörzsölöd és azután meleg vízzel megmosod az arcod!


Remélem tudtam segíteni!

:D

2010. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
keress föl egy bőrgyógyászt.kozmetológust. ha teheted, menj magánhoz, ő mivel fizetsz, biztos, hogy ügyel majd rá. a kencék amiket kapsz olcsóbbak, általában patikában kikevertek, és tb támogatottak.
2010. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Aknesol-t használok. kb 1000 Ft-ért lehet venni DM-ben, vagy gyógyszertárban :)
2010. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, próbáltad már a fogamzásgátlót? Nekem 8 évig nem talált a legmagánabb bőrgyógyász sem megoldást a problémára, a többi orvosról, kivzsgálásról meg nem is beszélve. Aztán elmentem nőgyógyhoz és írt fel. Hozzáteszem, elküldött rengeteg vizsgálatra, és nem volt és a mai napig nincs baj a hormonjaimmal sem. Ugyhogy ez mitől lehetett szerintem sosem fogom megtudni.
2010. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
második vagyok. az én bőrgyógyészom adott gyógyszert, hormontartalmút. rendbe tett.
2010. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
El kellene gondolkozni,hogy fél éve mi történt,ugyanis,ha ezelőtt nem volt ilyen gond akkor valami kiváltotta!Lehet belgyógyászati,hormonális,másik munkahely esetleg.Utánna egyszerűbb a kezelése.
2010. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kb fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, mert nem volt jó már egyik sem. De akkor normális h így nézek ki ennyi idősen???

De köszönöm mindenkinek!

2010. máj. 31. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg is találtuk az okát!Én ajánlanék egy orvosi vizsgálatot,mert borult a hormonháztartás.Utánna biztosan renbe jön.
2010. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!