Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy levágassam a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,és fenékig érő hajam van... Anyukám nem engedi hogy levágassam de én nagyon le szeretném mert töredezett a véga és már irritál a hosszúsága.. mivel tudnám meggyőzni hogy levágassam?

2017. nov. 7. 14:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vége* bocsi:)
2017. nov. 7. 14:05
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Mond meg neki,ha nem engedi, vegyen hajápoló termékeket neked. Balzsam, pakolás, hajban hagyható sprayt, hajveg ápolót
2017. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, miért nem engedi.

Kérdezd meg tőle, mi történik, ha ennek ellenére te mégis levágatod?

2017. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát...ő fodrász és az én hajamon szokott hajformázó sütővasakat kipróbálni (akaratom ellenére is...) és ezért ilyen a hajam:( Ha akár titokban levágatnám...ááááááá.... anyukám nagyon mérges lenne:(
2017. nov. 7. 14:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy erre vannak kitalálva ezek a babafejek, és ne a saját gyerekének tegye tönkre a haját!

2017. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Marha "jo fej" anyukád van!

Lehet hogy a helyedbe fognék egy ollót es levágnám magamnak..

2017. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van de kiváncsi lennék 12 evesen ki merne levágni a a hajat anyukája beleegyezése nélkül

Szerintem próbálj beszélni vele es a baba is jo ötlet mond meg neki h ezzel tönkre teszi a hajad es nem tetszik es ha ő nem vágja le fogod vagatni(szerintem így levágja ha nem nincs más megoldás mint tényleg levagatni ha nem mered akkor sajnos nincs ötletem )

2017. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen ez nem szép tőle de magadnak ne vágd le mert nem biztos hogy jól sikerül. Szerintem próbálkozz azzal hogy először csak 5-10 centit vágatsz vagy csak addig ameddig töredezett hátha a kevesebbet megengedi.
2017. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlen használja a gyerekét próbafejként..gondolom igy spórol hogy ne kelljen vennie olyan fejet..
2017. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen levágtam magamnak szóval van olyan aki merné :D Egyébként tényleg beszélj vele, hogy neked így nem tetszik.
2017. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!