Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy levágassam a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,és fenékig érő hajam van... Anyukám nem engedi hogy levágassam de én nagyon le szeretném mert töredezett a véga és már irritál a hosszúsága.. mivel tudnám meggyőzni hogy levágassam?

2017. nov. 7. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok #10 az oké hogy merné csak ki tudja milyen lenne a végeredmény
2017. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vágd le. Ha nem tökéletes, majd anyud kijavítja.
2017. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Állítólag az én édesanyámnak sem engedte nagyanyám, de amikor már egy hajat levágnak, az bizony le lett vágva!!
2017. nov. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. a helyzet az hogy... anyukám nagyon megharagudott rám ezért állig érőre vágta le.. amikor én vállig érőre szerettem volna.........Most növeszthetem:( jobb lett volna magamnak levágnom..
2017. nov. 8. 14:08
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi..

Hamar megnő!

2017. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem is volt hosszu hajam levagattamert elegem lett most meg mar megint majdnem ugyanaddig főleg ha vágtak belőle hamar megnő fel év múlva mar kb 10cm vel hosszabb lesz szóval pár hónap es olyan lesz amilyet szeretnel
2017. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!