Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni sápadt,...

Mit lehet tenni sápadt, nagyon picit ráncos és fakó arcbőr ellen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, már jó pár éve keveset (2-3, ritkán 5) órát töltök alvással, több okból kifolyólag., rendszertelen étkezés, stressz öregíti a bőrt, de, hogy mit kell tenni ezek ellen, nem tudom, mert eddig semmi sem vált be. Használtam már különböző arcápoló, bőrpuhító, hidratáló krémeket, rendszeresen fogyasztok gyümölcsöt-zöldséget és szinte semmi édességet nem, naponta szedek vitaminokat és B6-ot is, mivel őszülök, hisz eléggé stresszes életem van, és ezt valamivel kordában akarom tartani annyival, hogy nem idegeskedek. De nem segít, viszont őszülés ellen nincs mit tenni, csak festetni, vagy elfogadni.

De a lényeg, ami sokkal jobban zavar, hogy az arcbőröm iszonyat sápadt (vérszegény vagyok, közrejátszhat), az orrom tájékán olyan, mintha öreg lennék (amikor mosolygunk, vagy nevetünk, és felhúzódik a bőr, emiatt előjön mindkét oldalt két kis görbe vonal, nem tudom a nevét), na azok nekem mosolygás és nevetés nélkül is látszik, nem nagyon, de tisztán kivehető. Olyan rondának és öregnek érzem magam ezek miatt.

Arról nem is beszélve, hogy alapból érdekes szerkezetű egy arcom van, de most már kifejezetten irritál, ahogy kinézek.

Elnézést, ha túl sokat panaszkodtam.



2017. nov. 7. 22:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi: "Olvastam, hogy a kevés alvás, rendszertelen étkezés, stressz öregíti a bőrt"
2017. nov. 7. 22:17
 2/11 anonim ***** válasza:

már jó pár éve keveset (2-3, ritkán 5) órát töltök alvással, több okból kifolyólag., rendszertelen étkezés, stressz öregíti a bőrt, de, hogy mit kell tenni ezek ellen, nem tudom, "


Lol ez mi? Te trollkodsz, vagy tényleg ilyen hülye vagy:D

2017. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az alvást semmi nem helyettesíti. Hidd el, nekem 10 lépéses rutinom van, imádom a kemikáliákat, fel tudnék sorolni egy csomót fakó bőrre, de a te esetedben pénzkidobás lenne.
2017. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Miért trollkodnék? Mi a probléma?

2017. nov. 8. 17:14
 5/11 A kérdező kommentje:
3-adik, akkor mit csináljak?
2017. nov. 8. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Nem tudod, hogy az alvás- és vitaminhiányt mivel lehet pótolni? Alvással és vitaminokkal, ez hogy nem jutott eszedbe?
2017. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aludj normálisan. Különben 25 évesen nagyikának fogsz kinézni.
2017. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

És mi van ha azért nem tud aludni mert alvászavara van? Inzomnia?

Könnyű azt mondogatni hogy aludj többet..

Ha ez a helyzet akkor az alvászavart kell kezelni. Legrosszabb esetben altatóval, de előtte próbálkozz altató teákkal vagy homeopátiás gyógyszerekkel.

A stressz kezelésére is vannak módszerek, ezeknek olvass utána és próbálgasd ki őket neked melyik válik be.

2017. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

-8

Ez így igaz, inszomniám van. Altatót nem szedtem soha, teákkal sem próbálkoztam, mert előbb-utóbb mindig bealudtam, csak az az idő nem volt a legmegfelelőbb, mivel gyakran próbálok elaludni 22-23-körül, de felkelek és majd csak olyan hajnali fél 3 vagy 4 körül alszok el. Sokszor már azon kiakadok, ha képtelen vagyok időben elaludni, s ez csak rájátszik a zavarra.És igen, már rengetegszer utánanéztem, mivel oldjam a stresszt, de mivel hajszálnyi vastagságú idegeim vannak, így ezek sokszor kudarcot vallanak.


-6

Nem azt nem tudom, hogy mivel pótoljam az alvást és a vitaminokat, HANEM, HOGY MIT KEZDJEK AZ ARCOMMAL. Nem elég egyértelmű, amit leírtam a kérdésbe?


-7

Hát, ha megérem a 25-öt :)

2017. nov. 9. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Melatonint nem próbáltál?
2017. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!