Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek száraz arcbőr...

Mit tehetek száraz arcbőr ellen, különböző krémeket kipróbáltam már, de nem sokat segítenek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Probald ki a helias kremet a nagy tegelyeset. (1000ft 200ml) Ne kifejezettem arborre mert ez a nagy jobban megeri es nekem bevalt arckremnek. Jol beszivodik es direkt szaraz borre van, habar nekem.pont hogy nem szaraz de meg az en zsiros boromre is jo, olyan jol beszivodik.

Porbald ki. Az illata igaz, nem a legjobb de hamar megszokod es mar nem is lesz olyan budos.

2016. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Shea vaj nagyon jo ra.
2016. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

(Heliasba van shea vaj)

elso voltam

2016. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál sokat ugyan is az hat igazán,ilyenkor mikor már meleg van a hidro-gélek a jók.
2016. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az argánolaj vagy a shea vaj tényleg nagyon jó.

Vagy menj be a gyógyszertárba és kérj Unguentum Stearini-t, egy 100 grammos kis tégely tényleg nem drága, érdemes lenne ezt is kipróbálnod, hátha...

2016. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Argán olaj .. Shea vaj .. Kókusz olaj :)
2016. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!