Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jelennek meg az arcom...

Miért jelennek meg az arcom minden területén pici gennyes pattanások?

Figyelt kérdés
Már 21 éves vagyok,mégis tele van az arcom ezekkel a gusztustalan pattanásokkal. Gyorsan megérnek,aztán ki is nyomhatók,de van olyan heg,ami már kb 1 hónapja az arcomon van. Ráadásul eléggé fehér bőröm van. Na most képzeljétek el..fehér bőr sok piros folttal/gyulladással. :( Már annyi mindent kipróbáltam,hogy egy nap is kevés lenne felsorolni,de nem segít semmi. Nagyon el vagyok keseredve,mit tehetnék még? Vagy ez mitől lehet? :(

2017. nov. 8. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Férfi, nő? Van-e rendszeresített kemény és gyors fizikai igénybevétel? Poros környezet? Étrend?
2017. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nincs. Poros környezetbe sem járok. Az étrendem változó. Vannak napok,amikor egész szépnek nevezhető az arcom,de most tele lett megint pici pattanásokkal..pedig semmit nem csináltam másképp..
2017. nov. 8. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Hintőport próbáltad? Emellett fogkrém, illatmentes szappan és napi többszöri arcmosás minimum 3x. Ja meg ami jó szokott lenni az a gyógyszertári fürdetőkrém. Ha azzal mosol arcot.
2017. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!