Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott a párom. Vajon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a párom. Vajon van még esélyem rá, hogy valaha visszafogad ha ezt mondta? (hosszú) 21/l

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sosem írtam még ki kérdést, és olyan régen is jártam már itt utoljára, emlékeszem akkor még minden olyan tökéletes volt. Pár napja külön vagyok már a (volt...) barátomtól, mert szakított velem. 18 éves voltam amikor összejöttünk, ő akkor 23. Az életem legszebb része volt az együtt töltött idő, én egész életemben csak rá vártam. Illetve ezt ő mondta nekem de mostmár én is így gondolom. Ő nagyon helyes kölyökképű, megnyerő, magabiztos, okos és nagyon nagyon mély érzelmi világú, mostmár igazi férfi. Én is még kislány voltam amikor összejöttünk de mellette ő igazi nőt faragott belőlem, neki köszönhetek mindent teljesen megváltoztatta az életemet és a gondolkodásmódomat. Ő mindig megjósolgatott dolgokat, hogy mi lesz velünk mi fog történni én mit fogok érezni stb. Mikor még udvarolt akkor is megmondta, hogy úgyis a barátnője leszek és jobban fog majd hiányozni ő nekem mint én neki, persze akkor még ezen csak nevettem mert ő volt az aki belém volt zúgva, de pár hónap múlva amikor ő huzamosabb ideig külföldön volt beigazolódott az egész és mikor hazajött egyből szerelmet is vallottam neki és összejöttünk, minden tökéletes volt.


Az utóbbi hónapokban kezdtek elromlani a dolgok. Sokat voltunk távol egymástól, és több konfliktusunk is volt mert ő más tervekkel állt elő mint én. Mondjuk ki, ő már babázni szeretett volna de nagyon de legalább eljegyezni engem vagy összeházasodni. Nekem ez meg még olyan korainak és ijesztőnek tűnt plussz én majd pár hónap múlva külföldre költözök ki munka miatt, ez volt az ami a legjobban zavarta. Neki idehaza kell igazgatnia a vállalkozását és nem tudott volna eljönni velem, ajánlgatta hogy ha világot akarok látni akkor akár 1-2 hónapot is nyaralhatunk valahol de nekem ez nem elég, én mindig is kint akartam élni huzamosabb ideig, most nem írom le hol lényegtelen. És hát elég jó lehetőséget kaptam és mindenképp élni akartam vele.

Emiatt elhidegültünk mert a fejébe vette, hogy nem szeretem... Hogy ha szeretném nem akarnám itthagyni miért nem várok 2-3 évet akkor már lehetne rá esély stb. Szóval ő nagyon stresszes volt akkoriban, én is és nagyon rosszba lettünk.


És a lényeg az, hogy volt egy ballépésem, undorítóan viselkedtem, sosem bocsájtom meg magamnak, dacból csináltam és mert nagyon sokat ittam. Régen voltam már bulizni, szomorú voltam és mérges. Tudom semmi sem mentség rá. Összeakadtam egy külföldi sráccal, gondoltam sosem derül ki.


Persze ahogy lenni szokott, pár napra rá a párom mint mindig kitalált valamit, hogyan működhetne ez a dolog, hogyan lehetne mindkettőnknek jó és újra megoldódna minden gondunk bajunk és boldogok lehetnénk én is meg ő is szokásos tündérmese dejó. Persze mosolyogtam de nem volt őszinte, belül sírtam és tudtam, hogy ezt nagyon elrontottam. Még aznap vacsinál megfogta a kezem és a szemembe nézett és megkérdezte, hogy van-e valami baj? Mondtam, hogy nincs, de tudtam hogy rájött.

Két napra rá jött az sms, hogy beszélnünk kell menjek fel hozzá. Akkor a laptopján mutatott pár képet és kérdezte, hogy ugye én vagyok rajtuk? Igazából ez azon a szórakozóhelyen volt ahol a sráccal táncoltam és megismerkedtem még mielőtt megtörtént volna, gondolom egy kedves ismerős látta és leadta a drótot ő meg végignézte a képeket és megtalált rajtuk. Tudjátok ezek ilyen bulifotók de néhányon látszunk a háttérbe ahogy éppen csókolózunk. Igazából ennyi volt, nem volt mit magyarázni, elmondtam mi történt és hogy sajnálom. Persze 3 órán keresztül bőgőmasina módban. Akkor még ott aludtam nála, másnap össze kellett szednem a cuccaimat aztán hívott egy taxit. Amikor az ajtóban álltunk már adott egy búcsú csókot amiből csókolózás lett, és láttam, hogy picit sír. Aztán azt mondta, hogy ennek nem így kellene lennie és nagyon szomorú, de reméli ,hogy boldog leszek valahol (ezzel lehet kikészíteni egy amúgy is síró embert) és nagyon vigyázzak magamra. Én pedig még mondta, hogy ennek nem muszáj így lennie igen és ő is tudja, hogy szeretem és ezzel most mindent elrontunk. Aztán aztmondta, hogy egyszer majd talán valahol mi ketten még újra egymásra találunk ha így kell lennie. Ezt mondta.


Természetesen azóta kábé minden ébren töltött percet sírással töltök, most is már vagy 10 zsepit használtam el mire ezt leírtam. Én mostmár tényleg tisztában vagyok vele, hogy olyat mint ő soha többé nem fogok találni, mégis mi értelme van így tovább élnem? Csak az tartja bennem a lelket, hogy azt mondta egyszer még talán együtt lehetünk. Én azt gondoltam, ha egyszer szakítunk mi, akkor ő fog jobban kiborulni. Ahhoz képest nem sírt legalábbis amíg ott voltam, csak közölte a tényeket, a számomat is letiltotta és facebookon sem elérhető már. Teljesen továbblépett... Mintha semmit sem jelenettettem volna... Számtalanszor elmondta amíg együtt voltunk, hogy biztos benne hogy én vagyok élete nagy szerelme és mi mennyire hasonlítunk és nem létezik, hogy ne éljük le együtt az életünket mert annyira szeret engem. Mi tényleg tökéletes szimbiózisban éltünk. soha egy rossz szavam nem lehetett rá, sosem nézett más nőre sosem helyezett háttérbe semmivel szemben sem, én voltam az ő kis mindene. Most pedig letilt, nem csak facebookon hanem mindenhogyan, hogy ne tudjam elérni. Írtam már neki levelet, mármint rendes levelet amiben leírtam mindent, ennek is már több napja de semmi. Annyira szenvedek.


Végleg elhagyott?????? Kérlek válaszoljatok :( Bármit megteszek, hogy visszafogadjon én képtelen lennék tovább lépni... És azért mert EGYÁLTALÁN NEM AKAROK. Már nem mennék külföldre sem ha azt akarná én bármiben benne lennék.


2017. márc. 3. 15:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnálak sajnálni, de nem megy. Igaza van teljesen, sőt még tisztelem is érte amit csinált mert egy igazi férfi így rendezi a hozzád hasonlókat.

Amíg ő problémákat próbál meg oldani, addig te megcsalod... Teljesen jogos amit történt.

2017. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

De én nem "csak egy" csaj vagyok akivel pár hónapja kavargat, mi összetartozunk. Ezt most nem tudom leírni, megértetni veletek, hogy ez mit jelent. És nem tudom elképzelni őt SEM más mellett és magamat sem akarok, nekem csak ő kell. Én annyira szeretem leírhatatlanul. Nagyon durván berúgtam, nagyon részeg voltam ha nem iszok biztos, hogy nem történt volna semmi.

Én bármit megtennék, hogy helyrehozzam de már nem megy. Nem előre eltervezett aljasság volt, nem akartam megcsalni. Miért nem lehet hinni nekem?

Mit csináljak? Nem tudom mit csinálhatnék, ő ilyen rá nem lehet hatni én nem tudom mivel tudnám újra elcsábítani. Az a levél is amit írtam, hát én nem tudom, hogy nem lehetett rá legalább írni valamit, hogy oké elolvastam stb. Várjam meg a lakása előtt? Mindenképpen beszélni szeretnék vele, hogy legalább barátok maradjunk, ne tűnjön el így az életelmből mert én azt nem bírom.

2017. márc. 3. 15:49
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Jah, annyira összetartoztok, hogy megcsalod.

Ez az összetartozás a fejedben van csak, ő majd talál magának olyat, aki nem megy félre. :)

Ne is ámítsd magad ilyen összetartozós dumával, mert hülyeség.

Szerintem hagyd békén.

2017. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mas iranyba haladtok, megcsaltad (en voltam mar parszor nagyon reszeg, akkor is, amikor parkapcsolatban eltem, de megsem jutott eszembe tomeg kozepen idegenekkel nyalat cserelni erdekesmodon... elarulom, aki ilyen szerelmes mint te allitod, az reszegen inkabb a szerelmerol fantazial, nem idegenekrol), ne eroltesd ezt inkabb. A pasas tok vilagosan latja, hogy barmennyire is szeret teged, te total mashol vagy mint o szeretne lenni.
2017. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Hát persze, az emberek utólag mind ezt mondják, hogy mi összetartozunk, meg nem tudom elképzelni magam más mellett és remélem ő sem. Épp csak a pillanat hevében nem tudnak megálljt parancsolni maguknak. Én amondó vagyok, ha igazán szeretted volna, eszed ágába sem jut megcsalni őt, még akkor sem, ha piás vagy, ugyanis a pia nem hoz ki új tulajdonságokat egy emberből, csak a mentális fékeket oldja fel, magyarul simán benned van ez a faktor, csak ez kellett hozzá. Szó szót követ, ha mindent elnéznénk a másiknak, sosem tanulna belőle, szóval jogosan járt el. Ez a hajó elment, talán legközelebb több eszed lesz és bölcsességed.
2017. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Másrészről amit veszteség éri az embert, mármint egó szinten, rögtön megpróbál mindent visszacsinálni. De ennek köze sincs a szeretethez, inkább csak az egó újbóli kielégítése a célja.
2017. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a volt barátod tévedett. Nem tartoztok össze. Ő erre már rájött. Neked is el kell kezdeni elfogadni, és tovább lépni.
2017. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korrekt volt veled. Túlságosan is.

Te nem kívánod, amit ő? Hogy valaki végre boldoggá tegye?

Mert ha igazán szereted, hagyod, hadd legyen esélye hozzá illő párt találni.

2017. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 21 éves leányzó, tanuld meg egy életre, hogy az alkohol nem mentség semmire.Amit tettél azért tetted, mert még nem vagy érett a volt barátodhoz.Most szenvedsz, de idővel újra kinyílik a világ előtted, és rájössz majd, hogy szükséged van még a szórakozásra.A barátod ettől már érettebb személyiség lehet, ez idővel mindenképpen szakításhoz vezetett volna.Inkább most történjen, mint pl.2 gyerek után.Engedd el őt, ne keresd, te már nem azt jelented számára, amit az eset előtt.Lehet beszélni fog még veled, de az nem most lesz.Igyekeztem nem bántó lenni, remélem sikerült.
2017. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én azért nem vagyok ennyire szigorú.Ribizlinek nem gondollak, de az tuti hogy nagyon elcseszted. Az ember azért ember, hogy hibázzon.DE nagyon megértem a srácot, én se tudnék megbocsájtani egyik-napról a másikra...Az is lehet max csak évek múlva, de lehet újrakezdeni már nem.Szóval tök intelligens volt, az ahogy viselkedett veled. Ennél kaphattál volna sokkal csúnyábbat is.


Első baj szerintem ott kezdődött, hogy teljesen más elképzeléseitek vannak a jövőről ahogy írtad. Ő már családot szeretne, gyereket, de legalább eljegyzést. Te nem, és Te ki akarsz/akartál menni külföldre hosszabb távon, nem csak pár hónapra. Nem akartál itthon maradni, viszont ő kereste a megoldásokat. Neked nem volt jó, és én úgy vettem észre abból,ahogy leírtad nem is igazán kerested.Mert Te eldöntötted. Bár ketten vagytok a kapcsolatban. Szóval kellett volna, mert azt írod összetartoztok,de nem láttam ki az írásodból, hogy kompromisszumképes voltál. Szóval ez a mind a kettőtöknek más tervei vannak nem szokott jól elsülni,ha csak az egyik fél próbálkozik. Én nem mondom, hogy nem tartoztok össze, szerintem sok mindent meg lehet bocsájtani. Én meg is tudok, csak a megcsalást nem. Az az egyedüli amit nem, nagyon nem.Mert az bennem megmarad.Ha csak csók azt esetleg még igen, de az is tuti hatalmas nyomot hagyna, és erősen megrendülne a bizalmam. Márpedig ha összetartozom valakivel(és én tényleg érzek így)eszembe sem jut, rá sem nézek másra.Totál kitartó vagyok, türelmes, és "belehalnék" ha hosszabb időre nem láthatnám, vagy soha.Összetartozás, amit belül érzel, és nem hagyod magad sem más ember, sem a külvilág által befolyásolni.Belül mélyen megélt érzés.Mindegy úgyse lehet leírni.

De nem ítélkezem hisz sosem tudni mibe keveredik az ember, szóval nem gondolom hogy ri...bi vagy, de hatalmasat hibáztál!


A másik, hogy nem akartál itthon maradni, most viszont már mégis maradnál, de csak azért mert hibáztál. Nézd úgy, hogy mi lett volna ha nem hibázol, minden gond nélkül kimész külföldre, mert ez volt a vágyad mindig is(bár itthon az IGAZI)és elvárod a barátodtól, hogy várjon, kimenjen amikor tud, Te is gondolom hazajönnél látogatóba, szóval távkapcsolatot szerettél volna, és elvártad volna persze a hűséget is.Csak most hogy ez történt akarsz itthon maradni, gondolom már most a családba, vagy legalább az eljegyzésbe is belemennél...De csak most, ha nem így történt volna nem akarnál maradni vele, fontosabb lenne a külföld.Amúgy persze nem kell a tanulást feladni egy pasiért, sokszor hallani ezt, és igaz is.(De hát erre lett volna a megoldáskeresés részedről is)Ez a baj, így kell ezt átgondolnod, hogy ha ez nem történik meg, akkor ha nem is simán, hanem fájó szívvel, de mentél volna, és persze amiket az előbb írtam a barátod felé "elvárások".



Szerintem Te voltál az aki eltávolodott a nagy összetartozában a barátjától, ő pedig az aki mindent megpróbált,hogy leendő távolság ellenére is együtt lehessetek majd,amíg te kint vagy.Annyira biztos voltál abban, hogy ez a srác a Tiéd, hogy hirtelen azon kaptad magad, hogy mégsem. Most nem tudom, hogy más is volt,vagy csak csók azzal a discos sráccal,de nem csodálom hogy nem válaszol a leveledre. Most történt nem rég.Szerintem nem kéne megvárni sehol,nem kellene erőszakosan a lakására menni,hívogatni. Ez az egyik legelső dolog ami még nagyobb távolságot hoz kettőtök között. Mert lehet még most csak kicsit haragszik, aztán látja mennyire nyomod magad,még többször hívod, keresed, az nagyobb ellenszenvet szít,ha ő nem akarja. És aztán azt is elfelejtheted, hogy valaha is akar veled még kapcsolatot.


A megoldás szerintem:Írtál neki levelet, elolvasta nem válaszolt,mert nem tudta mit mondjon. Időt kell neki hagyni, hogy átgondolja,Te megírtad a levelet, elküldte, ő elolvasta, te maradsz türelmes,megadod neki a teret, és ha úgy érzi,akkor válaszolni fog. Te is leülsz és gondolkodsz, mert ez így részedről csak kapálózás.


ÉS mivel a jövő képlékeny, én azt azért nem merném kijelenteni,hogy ne lehetnétek még együtt. Főleg mert a srác ennyire jóindulatú, és értelmesnek tűnik. Csak ahhoz nem kéne elkezdeni eszelős "zaklatni".

2017. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!