Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ez a haj? Mennyibe...

Milyen ez a haj? Mennyibe kerülne megcsináltatni? Illetve ha kecskeméti (esetleg környéki) fodrászt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, saját pénzből fizetném. A fenti kérdésekre szeretnék választ kapni :)


Elég ha csak egyre tudsz válaszolni, csak vélemény esetén kérlek írj kört és nemet.


2017. nov. 11. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kep??
2017. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh, az lemaradt.


[link]


Azt hiszem még most nem volna belőle semmilyen kellemetlen szituáció, de 30 felett már lehet fura lenne. Pontosan mell alá érő hajam van amúgy.

2017. nov. 12. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Festés talán ombre a neve kb. 10 ezer.

Ha a hullámokat is szeretnéd az volume dauer és nekem 8500ert plusz 3500 Ft olaplex (szerkezet helyreállító) összegért csináltak.

2017. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a festés, a formázás nem érdekel. Mennyire kopik?
2017. nov. 12. 11:25
 5/5 anonim válasza:
Bio hair ami nagyon jó vagy a ott a könyvtár mögött van egy köz ott van egy fodrászat jó,tapasztalt fodrászokat vannak ott ajánlani tudom őket :)
2017. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!