Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek szörös vagyok,...

Mit tegyek szörös vagyok, kiütéseim vannak, meg hegeim?

Figyelt kérdés

az alakom sszép...egy kis hibám van a hátgerincferdülésm de egyév és elmulik...a lábam formája,karomé ellégé jó...én szeretem..,vállas vagyok.,elönyösen


-szörös vagyok örökletes,,borotválom lábam karom,,,egyszer lehuztam a hasamat s s nagyonféleke higy milyen lesz mikor teljesen visszanő...és igyis a dekoltázsom duktid lett pattival

-allergiás voltam s lehet ha még vok egy két dologra...ezért kiütéseim lettek s levakartam így duktig vagok hegekkel...olyan csúnyák főleg ha lebarnulok....

és most is lettek kiütéseim lés levakartam és itt a nyárés nem akarnak meggyogfylni...valami szert nem tudtok ..hogy hamar meggyogyuljanak

na meg jo lenne ha eltünnének ezek a dolgok hegek kiütések...pattanásaim nagyon nincsenek az arcomon csak ennyi gond hogy nem szimetrikus a fejem de ha nem tudja az ember nem is látja....nmeg a saöröm főleg most mi lesz a hasammal ...ó....

most azt hiszzitek hiu vagyok de nem csak nagyon elgyomottnak érzem magam ...ruhában igazan szép vagyok ...



le kell barnulnom s egy kicsit jobb lex ...

iűrjatok léci


2010. máj. 31. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet, akkor mondunk véleményt:)
2010. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nagyon szőrös vagyok ráadásul fehér bőrű de fekete szőrrel szal a legrosszabb, de már gyantáztatom évek óta a karom és a hasam, most már fél éve a lábam is mert az eddig csak borotváltam és sokkal jobb, nem olyan erős és nem nől olyan gyorsan mint a borotva, szal csak ajánlani tudom, jó kicsir költséges, de megéri,mert a borotvától csak erősebb lesz nekem volt h 2-3 szál is kinőtt egy tőből szal tom mit beszélek, a hasam volt a legcsúnyább azt néha csipesszel is szoktam szedni, de attól meg kipirosodik és napokig kell várni mig helyrejön, amugy kozmetikushoz menj el, ő legyantázza, és a pattanásaiddal is többet és jobbat tud csinálni mint te otthon
2010. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!