Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz, hogy a rose-gold...

Tényleg igaz, hogy a rose-gold ombre festés kb. két hétig szép, utána kikopik a szín és csak sárgás leszívott hajvég marad?

Figyelt kérdés

És még egy kérdés :): sötétszőke hajon vajon megoldható ez a fajta festés a haj szőkítése nélkül, tehát csak magával a színnel is látszana?


Köszönöm



2017. nov. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Latszana valamennyire , de nem lenne az igazi.

Es ha megfelelo , szinvedo termekekkel apolod, nem vasalod szarazza, kikellene neki birni legalabb 3 hetet.

2017. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való! De erre valóak a színezők. Két festés között többször is lehet használni. Én régebben lilasampont használtam, mikor szőkítve volt a hajam. Enélkül csibesárga lett volna!:D sok sikert
2017. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! :)

Szóval akkor ha jól értelmezem csak színezővel szokták ezt megoldani leszívott hajvégen? (bocsi ha rosszul fogalmazom, tényleg nem vagyok otthon a témában)

Festékkel nem oldható meg, hogy ne kelljen utána folyamatosan ,,színezgetni" újra? Vagy azt is ledobná?

2017. nov. 22. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs rose gold tartós festékből, csak színező, és mindenképp le kell szívni hogy szép árnyalat legyen. Sötétszőkét csak nagyon halványan fogná be, épp hogy csak lenne valami rózsaszínes fénye
2017. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!