Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés és hajhosszabítás?

Loxe kérdése:

Szőkítés és hajhosszabítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam már szőke (melírrel), sötétbarna, fokozatosan világosabb barna...most pedig szőke ombrém van. Sokak szerint világosabb jobban áll, nekem is jobban tetszik így. Márciusban pedig ilyen leszek: [link] Viszont...a szőke tönkre teszi a hajat, elkezdtem használni ricinusolajat, tejproteines balzsamot és valami gabonafélés balzsamot is. Mit ajánlanátok szegény hajamra? Egyébként nagyon jól bírja a szőkítést (alapból világos hajam volt), csak eléggé száraz az alja. A fodrász szerint nem töredezik, inkább csak kiszárad... milyen praktikákat/balzsamot tudnátok ajánlani? Olcsóbb praktikákra és termékekre gondolok :) Előre is köszönöm!

2015. febr. 27. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Argán olaj a legjobb a száraz hajra. Fodrász nem ajánlotta? Kb mindegyik ezt használja. Egy kis üveggel kitart vagy egy évig, szóval olcsó is, nem kell kimosni, szóval a használata is egyszerű. Én 3szor szívattam le a hajam durván, sötét liláról fehérig, szóval azt hittem vége a hajamnak, de az olaj helyre rakta szépen.
2015. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt említette, de inkább a ricinusról beszélt! Mindenképpen kipróbálom :) köszi a válaszod :)
2015. febr. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!