Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik feltesznek magukról...

Akik feltesznek magukról képet azok ezt hogy gondolják? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem féltek attól hogy az ismerőseitek felismernek és a rosszindulatú válaszokkal kicikiznek?

Én soha nem tennék magamról képet...


2012. jan. 31. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
bizonyára vállalják a kockázatot, vagy nem érdekli őket
2012. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énis ezért nem kérdezem meg...:S
2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig nyugodtan tehetsz ki képet

elég kicsi az esély, hogy valami ismerősöd meglásson


egyébként abban szerintem nincsen semmi, hogy valaki megkérdezi normális stílusban, hogy mi a véleménye más idegen embereknek a külsejéről


általában az ember környezete nem ad reális képet a valóságról, persze a gyakorikérdések kommentelőinek nagy része sem, mivel irigyek, féltékenyek és ha meglátnak egy szép csajt, vagy egy jó srácot akkor azonnal a földig rombolják az önbizalmát, és csúnya embereknek mutatnak hamis énképet


szerintem a cikiző emberek csúnyák, és féltékenyek és az nekik pillanatnyi örömet okoz, ha valakibe beleköthetnek, és leírhatják, hogy ronda. bár ha ez nekik örömet okoz, én csak sajnálni tudom őket, hogy mennyire szánalmasak :)


összességében elmondható, hogy nem ciki képet kirakni ide, és a sok negatív válaszadó ellenére mindig van egy-két normális kommentelő is

2012. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tettem már ki magamról fotót, de csak úgy, hogy megkérdeztem minden válaszolót az életkoráról és a lakhelyéről (nehogy ismerősbe fussak)
2012. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!