Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy ezen az oldalon akik feltesznek magukról képet és jobban néznek ki, le vannak oltva és minden apró hibába belekötnek a válaszolók, aki pedig kicsit kövérebb és csúnyább, azt dicsérik?

Figyelt kérdés
Csak szerintem van ez így?
2013. aug. 11. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs így sztem
2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
van olyan amikor így van de nem minden kérdésnél én is tettem már fel képet jól nézek ki és rögtön rib.. lettem.
2013. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezen az oldalon nagyrèszt már legalább egyszer szült,lógó mellû,striàs nõfèlèk vannak így logikus, hogy a náluk jóval szebb ès magukra igènyesebb lányokat leszólják, hisz ezzel fokozzák magukban az önelègültsègüket míg a kövèrebb ùgynevezett " nem konkurenciát" dícsèrik hagy zabáljon tovább nehogy vetèlytárs legyen mègha 200 km-re is lakik tõlük.
2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam, legalább is nekem még ne szóltak be.
2013. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire így látom én is, bár én nem pakolok fel magamról képet, de nagyban összefügg azzal, hogy milyen stílusban teszik fel a kérdést. Akinek a szövegéből is le lehet venni, hogy el van szállva magától, és jól is néz ki azt tényleg oltogatják. Ha valaki ugyanazt a képet szendébb, önbizalom hiányos szöveggel toldaná meg, akkor meg agyon dicsérnék szerintem:D A fordított pszichológia működik:P
2013. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

bnőm 25kilós fogyás után (most 63) tett fel képet, ledagadtozták, meg közölték, hogy simán 80-90kiló... na az önbizalma megint a béka segge alatt... :(



ez volt a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2013. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, mondjuk ezért nem is kérdezném, hogy nézek ki egy anonim oldalon... Mellé az a kis paraszt nem véletlenül kapott 0%ot minden válaszára, és az össz értékelése is kiugróan magas... Azért ha valaki olyan ember szavára ad azért valahol meg is érdemli amit kap.
2013. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az tűnt fel, hogy teljesen átlagos sőt, néha már-már csúnyácska lányokra mondják, hogy mennyire jól néznek ki. Én az életben azt tapasztaltam, hogy az ilyen lányokat senki nem veszi észre az utcán, még egy pillantásra sem méltatják őket. Érdekes, hogy ekkora a különbség, kíváncsi lennék az okára.:)
2013. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is így van. annyi az egész, hogy itt rengeteg az álszent ember. és a súlyproblémákkal küszködő is. nem véletlen, hogy minden szép, vékony lányt hizlalnának sokan:D
2013. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ez tényleg így szokott lenni. Az olyan kérdéseknél, ahol egy szép lány tesz fel olyan kérdést, hogy "csúnya vagyok?", valószínüleg azért bunkó pár hozzászóló, mert a kérdésben szereplő lány egyértelműen dicsekedni jött. Legalábbis szerintem így van :)
2013. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!