Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belevágtam a hajamba és...

Belevágtam a hajamba és eléggé csúnyának látszik,15 centit sikerült kb. Mi legyen hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Elől megkötöm hajgumival és levágod. Nos nem a legszebb lett. Már januárban is próbálkoztam vele, a technika hibája, hogy nemlesz szép.

A szüleim észreveszik szerinted?


2017. nov. 15. 22:22
 1/8 A kérdező kommentje:

*szerintetek

Múltkor észrevette a fodrász, de lehet azt hitte anyukám vágta.

2017. nov. 15. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy észreveszik-e. Ha feltűnően rossz nyilván látják, kép nélkül nehéz megmondani. Amúgy menj el fodrászhoz és csináltasd meg vele, vágja akkor rövidebbre az egészet, de te semmiképp ne állj neki tovább vagdosni.
2017. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem fodrászra, ezért csináltam meg magam. Meg ma már nem tudtam elviselni, annyira csúnya.

De hát nem vagyok fodrász. Nem tudom mi lesz így.

Biztos jönnek azzal, hogy bolondok házába vitetnek stb

2017. nov. 15. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Bolondok házába vitetnek??

Amúgy gumizd össze a hajad

2017. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezzel fenyegetnek állandóan. Véletlenül kitört az ablak, akkor is es volt. És ők ezt el is hiszik.

Volt, hogy sírva menekültem el az éjszaka közepén, mert azzal fenyegetett apám, mert azt hitte hogy lógom, hogy bevitett. Meg elmebetegnek nyilvánít stb.

2017. nov. 15. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet az is vagy....
2017. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert? Egyébként észre se vették.
2017. nov. 16. 07:50
 8/8 Metionin ***** válasza:
100%

Egyszerűbb ha simán előreveszed a hajad és úgy vágod egyenesre. Én többször megcsináltam és csak kicsit kellett hátulról utánaigazítani (azt anyám megigazította).


Amúgy a hozzászólásokat olvasva a családodban a frizurád a legkisebb gond...

2017. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!