Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti engednétek hogy a kamasz...

Ti engednétek hogy a kamasz lányotok szőrtelenitsen?

Figyelt kérdés

Anyukámat megkérdeztem de nem engedte meg es eltiltott. Viszont a szüleim elváltak és apukámnal szoktam leszedni az intim reszem es a honaljamat. De a lábam meg a kezem nagyon szőrös és iskolában csufolnak emiatt. Meg a fiukenak is szorosebb a kezem. Ti engednetem a 13 éves lányotoknak h szőrtelenitsen?

13/L



2017. nov. 16. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Normális ember engedi.
2017. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%
13 évesen nekem sem engedték, ettől még csináltam. A karodat sztem ne szőrtelenítsd és lábadat is csak mikor muszáj (tesi, ottalvós buli, stb)
2017. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején 12 évesen kezdtem el szőrteleníteni. Nálunk anyával nem volt ilyenből probléma. Megértette, hogy nagyon szőrös a lában és a kezem, és hogy ez zavar meg nem szép látvány. Addig, amíg jó volt az ő szőrtelenítőgépe, azt használtam, utána meg kaptam egy sajátot.

Ennek már 15 éve.


Nem értem az ilyen anyukákat. Elvárják azt, hogy a gyerekük szenvedjen, vagy mi?

Figyelj. Vegyél szőrtelenítőkrémet. Mikor apukádnál vagy, szőrteleníts le, ha anyukád ennyire mereven elzárkózik a témától és nem veszi figyelembe a te kérésedet.

2017. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen engedném, mivel nekem is engedték.
2017. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen engedném! Még csak 1éves a lányom, de ha majd zavarja a szőr, minden további nélkül engednèm, sőt segítenék neki kiválasztani a neki megfelelő módszert.

Nővérem lánya még 10 éves sem volt, amikor a hónalját már borotválta, vagyis tesóm segîtett neki, mert szegénynek nagyon erős fekete szőre van és nagyon zavarta.

Nem is értem azokat az anyákat, akik nem engedik. Próbálj meg beszélni vele. Mondd el neki, hogy nagyon zavar és csúfolnak is miatta.

2017. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze h engedném. 10 éves a legnagyobb lányom. Ha majd aktuális lesz akkor segítek neki hogy a legjobb módszert megtalálja rá ami neki a legtesthezallobb.
2017. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, engedném.
2017. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is engedte anyu 12 évesen. Táborba mentem és intim részen addigra már elég szőrös voltam. Mondtam neki, ő meg még segítetett is. Azóta is mindig együtt veszünk borotvát, gyantát, az epilátor is közös.

Én se értem anyukádat. Egyrészt, ha csúfolnak miatta, akkor alap, hogy segít valamilyen módszerrel, ha meg nem, akkor elvisz orvoshoz, mert lehet hormonálsi probléma. Másrészt pedig azt várja, hogy ennyi idősen, amikor a legfontosabb lenne, hogy önbizalmad legyen, majd szőrösen fogsz mászkálni?


Szerintem a lábad is nyugodtan borotváld le, vagy ha lehetőséged van rá, akkor a combodon epilátort használj (szerintem kézre is az lenne a legjobb). Úgyis itt a tél, te meg hosszúnadrágban és pulcsiban vagy, így nem fogja látni, de tesin nem ciki öltözni, meg esetleg rövidnaciban lenni.

Ha meg tavasszal észreveszi, megmodod neki, hogy már hónapok óta borotválkozol és lám, még mindig életben vagy.


16l

2017. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen más ez a világ mint amiben mi élünk. Régebben nem volt az a cél, hogy mindenhol csupaszok legyünk 12-14 évesen. De változnak az idők.


Én 12 évesen szedtem le először a lábam, azt elmondtam anyának, majd a karom is borotváltam, amit ne tegyél, mert 1 nap után szúr, főleg ha erős a szörzeted, én is nagyon megbántam, azóta gyantázom, meg mepiláltam egy időben, aránylag ki is kopott. De ezt a mai napig nem mondtam el anyának, szerintem nem is érdekli :D Én úgy vagyok vele, hogy az én testem, nyilván az anyukák a mi helyzetünket szeretnék "könnyíteni".

19/L

2017. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!