Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ha nagyon...

Mit lehet tenni ha nagyon rossz a haj vonalam, és egyáltalán alig van hajam a homlokom melletti részeken?

Figyelt kérdés

az a legijesztőbb hogy ez már olyan 15 éves korom óta, vagy legalábbis akkortájt vettem észre, most vagyok 17. azt hittem hogy ilyenkor még ilyennek nem szabadna történnie:/

nehéz leírni a helyzetet, de hátha sikerül. olyannak nézek ki mintha óriási homlokom lenne, mert ahol a homlok szélein kezdődne a haj, ott nekem nincs, max néhány babahajszálka. és egészen belül kezdődik a normális hajmennyiség. emiatt felkötni sem tudom a hajam egyrészt azért sem teszem, hogy nehogy még jobban megnyúzza a hajvonalam, meg mert még leengedve is mindig látszik hogy alig van a széleken hajam, mert ugye nem tudom hogy igazítani hogy eltakarja, mert ott pont nincs elég.:/ plusz mindig is nagyon szerettem volna frufrut de a fodrászom is megmondta, meg én is egyértelműen látom hogy az összes hajam elfogyna oldalt ha ilyet vágatnék, még egy "átlátszó" frufrut sem lehet belőle.:(

már próbáltam többek ricinusolajas, kókuszolajos pakolásokat, most szedek egy ilyen haar vital tablettát ami egy hajhoz készült vitamincsomag. de semmi hatásuk nincs egyenlőre:/ már azt várom hogy legyen pénzem egy ilyen hajbeültetéses eljárásra, csakhát nemtudom, hallottam róla hideget, meleget, meg nagyon drága is, nem tudom nektek mi a véleményetek.

alapból nem vagyok egy szép lány, de legalább ez összképben szerintem segíthetne, vagy legalábbis az önbizalmamon nagyon sokat, úgyhogy nagyon hálás lennék a segítségért!:)


2017. nov. 18. 22:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!