Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki elégedett önmagával...

Van aki elégedett önmagával és másoknak is segítene?

Figyelt kérdés
Önkénytelenül nem nézek az emberek szemèbe,nem húzom ki magam halkan beszélek,nem merek mosolyogni.Vannak problémáim a külsőmnel,afogaim is zavarnak,a kislányos kisugárzásom,mindig pattanásos bőröm volt és mikor már kezdett a kamasz kor vége felé múlni, tisztult a bőröm,szedtem magamra egy kis önbizalmat,kezdtem elfogadni,közèpiskola utàn viszont nem közönséges pattanásaim lettek hanem itt ott piros foltokat meg hegeket is kaptam.Ilyenkor úgy érzem “kár” kiöltöznöm meg sminkelnem mert úgy is csúnya vagyok.Persze azért szoktam,öltözködésben vannak határozott elképzeléseim.Próbàlok csinos visszafogott elegáns stílusnál maradni.Mióta dolgozom viszont nehéz elengedni a megfelelési kényszert pedig kreatív embernek érzem magam,mégis ami “bohémabb”más szemében ,azt a munkahelyen mellőzöm.Úgy érzem be vagyok fásulva a tudatba hogy igen majd eljön az én időm mikor felszabadultabb leszek és elégedett a külsőmmel,de be kell látnom hogy évről évre egyre rosszabbul jövök ki magammal.Az is zavar hogy ez látszik rajtam és sokan el is akarnak nyomni.Szóval az álláspontom:majd ha szép lesz a bőröm megérdemlek egy szép sminket egy általàban véve elegánsabb egyedi mindennapi öltözködést ,addig nem merem levágatni a hajam nehogy kiemelje a bőrhibáim,stb stb ez nem normális?Valaki tud segíteni?

2017. nov. 19. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál már?
2017. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam,érdemben nem tett hozzá semmit.
2017. nov. 19. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Borhobak mindig voltak, vannak es lesznek is, senki sem tokeletes:)) hasznalj ra valami kremet es nyugodtan tegyel ra korrektort, merj sminkelni, mert igenis megerdemled!! Meg akkor is ha nem tokeletes a borod(nekem se az, senkinek sem, ezmiatt nem kell elkeseredni) Oltozkodes teren nyugodtan oltozz csinosan, kepviseld a a stilusod( nyilvan egy olyan munkahelyen ahol dress code van kicsit nehezebb, de hidd el megoldhato) hordj batran magassarkut, az nagyon nagy onbizalmat tud adni.( Kioltozni sohasem kar) es elsosorban hidd el, hogy te is gyonyoru vagy, csak ugy tudsz onbizalmat szerezni ha bizol magadban. Es ha holnap azon gondolkozol, hogy mit vegyel fel, akkor igenis merd fel venni a csinosabb ruhad a magassarkuval+ feldobsz egy kis sminket es meglatod sokkal szuperebbul fogod erezni magad es ne hagyd, hogy elnyomjanak :)) Sok sikert, remelem tudtam valamennyit segiteni ezzel a bena motivacios szovegemmel:D
2017. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Ezek olyan dolgok, amiken lehet segíteni.

Nyilván nekem is voltak olyan dolgaim, amiket nem szerettem magamon. Elálltak a fogaim, csináltattam fogszabályzót. Nem tetszett a hajam, levágattam. Nem tetszett az alakom, szedtem magamra izmot. Csúnya volt a bőröm, addig ástam a bőrgyógyászati szaklapokat, folyóiratokat, orvosi kutatásokat, míg meg nem találtam azt a bőrápolási rutint magamnak, ami helyretette a bőrproblémáimat.

Nem lehet arra alapozni, hogy hát, igen, ha majd ez meg az lesz, akkor majd én is tudom élvezni az életet. Egy kevés smink vagy csinos ruhadarab is sokat tud segíteni. Az ehhez vezető lépéseket, amiről azt hiszi az ember, hogy visszatartja, azokat meg kell tenni mielőbb, ez nem csak úgy az ember ölébe esik.

2017. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!