Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert ilyen gyors a szornoveke...

Miert ilyen gyors a szornovekedes es eros?

Figyelt kérdés
epilalni szoktam a labam honaljam de semmi ertelme masnap.kijonnek par milis szalak.gyantat is probaltam az se jobb egy hetnel tovabb es kozben ugyanugy kijonnek kisebb szalak.a borotvatol masnap mar latszik.raadasul a bajusz reszemet csipesszel szoktam szedni ott is par szal szor olyan eros meg fekete raadasul mindennap kinlodom vele meg a szemoldokommel is mert ha egy napot kihagyok mar jonnek az ujabbak es ronda.pedig tovestol szedem csipesszel.megorjit ez a szortelenites hogy mindennap kell valamimmel bajlodni magammal.

2017. nov. 19. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ki mondta, hogy olyan sima kell, hogy legyen a bőröd, mint a csecsemőké?:D Ha nem használ semmi, felesleges ennyi pénzt, időd, energiát belefektetned, fogadd el magad úgy, ahogy vagy :)
2017. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En elmennek a helyedbe orvoshoz. Ok tudnak ezen a probleman segiteni, lehet pajzsmirigy problema. Menj el, nem vesztesz vele semmit!:)
2017. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
en kenyelmetlenul erzem magam foleg a szemoldokom meg a bajusz resz miatt.a szemoldokom fekete meg nagyon eros szalak nonek meg az orrom alatt is.a pajzsmirigyem par eve rendben volt akkor nezettem.de ez a problemam mindig megvolt a szortelenitessel
2017. nov. 19. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen L,
2017. nov. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!