Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés miatt roncsolódott...

Szőkítés miatt roncsolódott hajammal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos sok hajam kihullott és le is törött a szőkítéstől.kb vállig ért a hajam most az állam allattig és letört nem tőbe hanem kb a tőtől 10cm megmaradt a többi eltűnt.nem mindenhol de sok helyen ez a helyzet. Most már 6-7hetente festik,emulgálják-szivatás után vizesen keni be a tövét majd úgy huzza össze.a végét nem is keni be.-pakolom,palzsamozom..tehát ápolni próbálom..mit tehetnék?le kell vágni?ugye van más megoldás?mit tegyek?
2017. nov. 27. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Semmit, mar megtortent.

Az eltoredezett reszeket nem fogod tudni mar rendbehozni, le kell vagni

2017. nov. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Toredezett hajra nincs. En nem is probalkoznek, penz es ido pazarlas vagasd le. Maximum eltuzod, (en hullamcsatokkal szoktam tincsenkent a hatra / kicsit fel tuzni. Vagy ker oldalt parkettaba fonom, egy olyan 3-4x forditok rajta, es kicsi gumival kotom meg. Jol nez ki. Es nem erzem magam kellemetlenul a rovidseg miatt.


Ez mellett mert attol meg nekem a teteje szaraz maradt sajnos, seprus, arganolajas hajvegapolot hasznaltam egesz hajra. Fodraszkellekesbe lehet venni ampullas hajapolokat. Kremmanian utana tudsz olvasni. En 800 forintert veszem darabjat. Hetente hasznalom. Egy kioblitendo, es egy torulkozo szaraz hajra. Egy ampulla 2 alkalomra eleg. Nekem nagyon szepen rendbe hozta a hajamat. :)

2018. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!