Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítéstől elégett haj visszanő?

Szőkítéstől elégett haj visszanő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Februárban szőkítettem ki a hajamat egy "hozzáértő" fordásszal, sajnos csúnyán elégette... kb fél évig semmit nem nőtt, szeptemberben kezdett el javulni, azóta már barna vagyok. A hajam állapota már szép, kivéve, hogy nem nő...Nőtt valamennyit, de most úgy érzem, hogy mintha rövidebb lenne (ugye visszatörik)

Lányok tapasztalat? Lehet még szép hosszú hajam ?:(



2017. nov. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellene nolni. Fejmasszazs segit es ricinuszolaj hasznalatat javaslom (este a hajtobe maszirolni, reggel kimosni) vagy olivaolaj.. Ezek sokat segitenek a hajnovesztesnel. (Fodrasz vagyok es nekem is sikerult elegetnem a hajam mikor platina szoke voltam). Levagtam a hajam az allamig, egy honap alatt megnolt a valamtol kicsit tovabb. (Olivaolajat hasznaltam). Remelem segiteni fog.
2017. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne még vágni belőle, hogy kevésbé törjön. Tudom hogy ez szörnyen hangzik, mert senki sem akar vágatni amikor pont az a cél hogy hosszú legyen, de hosszútávon megéri.
2017. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elégett részt le kell vágni, mivel az úgyis le fog törni. A hajad most is nő, csak nem látszik, mert letörik.
2017. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Visszano... en is kb igy jartam.

Nem lehet, hogy a toredezett vegeket nem vagtad le es ugy tunik, mintha nem none?

Ricinusolajt tudom ajanlani, nekem vele 4 cm-t nott a hajam egy honap alatt. Ha erdekel tobb, irj privatot, sok mindent kiprobaltam mar:)

2017. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!