Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom Rendesen...

Miért nem tudom Rendesen leborotvalni?

Figyelt kérdés

Gillette mach3 borotvat hasznalok, de nem szedi le rendesen a szort ,csak ott ahol keves van (pl arc).

Hogyan tudnam tokeletesiteni?

A valaszokat elore is koszonom.

(17f)



2017. nov. 27. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan hol és milyen sűrű/milyen hosszú szőrt akarsz borotválni vele, de a túl hosszút nehezen szedi le. Előtte érdemes lenyírni valami mással.
2017. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Borotválás szabályai:

- túl hosszú szőrt trimmelővel lenyírni előbb

- alaposan kifeszíteni a bőrt

- időt hagyni a borotvagélnek/habnak, míg felpuhítja a szőrt

- mindig éles pengét használni

- borotválkozás közben langyos vízzel többször tisztítani (túl forró tompítja az élét, túl hideg nem tisztítja le)

- figyelni a szőr növekedési irányát és aszerint mozgatni a borotvát (nem mindenhol ugyanabban az irányban nő a szőr)


Ha ezek sem válnak be, akkor lehet, hogy érdemes kevesebb pengéjű borotvát próbálni, 2-3-nál többnek nincs sok értelme.

2017. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol és mennyire akarod leborotválni a szőrzetedet?
2017. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lent, és teljesen
2017. nov. 28. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-as hozzászóló voltam, lentre más módszert ajánlanék, ha úgy érzed, a borotva nem tökéletes megoldás. Sok módja van a szőrzet eltűntetésének: elektromos borotva, szőrtelenítő krém, gyanta. (Én mindet kipróbáltam.)
2017. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mi a tapasztalat ezekkel kapcsolatban?
2017. nov. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!