Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha férfiként epilál (tat) om...

Ha férfiként epilál (tat) om az arcszőrzetem, akkor X ideig nem kell borotválkoznom?

Figyelt kérdés

Ez kényelmes lenne.

Várom a szakértői véleményeket, a pró és kontra érveket!

Ne kímélj!



2017. nov. 30. 17:39
 1/3 anonim válasza:
Szerintem beleájulnál a fájdalomba. De ha sikerülne, akkor egy hétig utána nem lenne rajta szőr, és ami kinő az se szúrna.
2017. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok szakértő, de tegyél egy húzást mondjuk a bajuszon és utána egyből átgondolod ezt a dolgot :D

Ha már lehetne választani, akkor szerintem inkább a gyanta. Ugyan fáj, de nem egyesével tépkedi ki, így szerintem elviselhetőbb lenne. Mivel pedig valószínűleg elég erős a szőrzet, kissé vérezhet, és legalább másnapig szerintem biztos látszani fog a pirosság.

Talán még annyi, hogy ha ritkább, vagy kissé gyengül + jobban hozzászoksz, akkor egy jó epilátorral (külön van arcszőrzet fej) sokkal barátibb lehet. Sűrű, erős szőrzetnek és nem ugranék neki. Ha mást nem inkább csipesz :DD


Amúgy gondoltam már én is rá, de átgondolva el is vetettem az ötletet. Szoktam epilátort használni, de vannak helyek, ahol igencsak tud fájni, főleg első alkalommal. Abból kiindulva, hogy mennyire tud húzni egy életlen borotva... altatással, vagy érzéstelenítővel talán kibírod :D

Nem hiába nem szokták :/

Amúgy azt nem tudom, hogy vállalnak-e "végleges" szőrtelenítést arcra, esetleg annak még utánanézhetsz, de elvileg az is némi fájdalommal jár és idővel ritkul.

2017. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocs, a kérdésben nem epilálást kellett volna írnom, hanem szőrtelenítést, hogy minden benne legyen.


Amúgy hallottam lézeres szőrtelenítésről is, de biztos nem olcsó.

2017. dec. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!