Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen parfümöt használtok?...

Milyen parfümöt használtok? LANYOK / NOK!

Figyelt kérdés

Melyik volt a legdragabb, a legjobb, a legrosszabb parfumotok?:) Marmint kulon-kulon.

Parfumot szeretnek venni szoval irjatok szemelyes velemenyeket az adott parfumrok amit most hasznaltok, mennyire tartos mennyi idot bir ki es melyik korosztalynak “illik”, + milyen szemelyisegu lany/nonek illik:)



2017. dec. 1. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Desigual You parfümöt használok, ez a legdrágább amit vettem és a legjobb is egyben.Elég tartós, édes illata van. 20 éves vagyok, nem tudom mennyire illik a korosztályomhoz ez az illat.:D

Legrosszabbat nem tudok mondani, mindegyiket szerettem valamennyire.

2017. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt már millióféle. Mostanság pl Dior Addict amire rákattantam, de az egyik kolléganő illatgyertyának nézte :D.

Írj kort és árkategóriát.

2017. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem Armani Privé Pivoine Suzhou - m van, már két éve megvan, nagyon szeretem az illatát, csak ajánlani tudom! 170 eu.

Van még Sí- a piros, Lancome- Tresor, Chloé by Chloé - de általában az Armanimat használom, mert szerintem az a legjobb :)

2020. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!