Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritka a hajam a homlokom...

Ritka a hajam a homlokom fölött, mit tegyek? 20/F

Figyelt kérdés
Arra figyeltem fel, hogy mikor elkezd a hajam zsírosodni (3-4 nap után) és tükörbe nézek teljesen át lehet látni a hajszálaimon a fejbőrömig. Mosás, szárítás után semmit nem lehet látni de engem ez így is nagyon zavar. Elég csak egy kicsit szétválasztani a hajszálaimat és már látni lehet a fejbőrt. Más részen teljesen normális de elől, a fejtetőmön kicsit aggaszt.

2017. dec. 1. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit aggaszt akkor jól fogod viselni a tarságot, amúgy hajhagyma átültetés a megoldás.


Mivel férfi vagy így mint közismert a ff-aknak, a többségnek szinte, ki hullik a hajuk a tesztoszteronból átalakult dht miatt, nem tudsz ellene mit tenni.


Jó hát finát szedhetsz rá stb de ez van, ma már sok nőnek is kihullik. :(

2017. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kicsit mert nem veszem észre, hogy hullana sem azt, hogy kevesebb van mint néhány éve. Mivel göndör hajam van arra gondolok, hogy azért mert ilyen az anyukám haja is. Elől neki sem olyan dús. Ez úgy 2-3 éve tűnt fel, azelőtt nem foglalkoztam vele, azóta meg ilyen. 3 év alatt már jobban meg kellett volna ritkuljon nemde?
2017. dec. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!