Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha rágtam a körmöm...

Mit tegyek ha rágtam a körmöm és csúnya?

Figyelt kérdés

Kis korom óta rágom a körmöm és emiatt nagyon csúnya. Most bementem valami átlátszó lakkal de borzalmas. Visszanőtt, de nem szép és nagyon törik le. Van erre egyáltalán módszer? Elég ciki, mindig takargatnom kell.

18/L



2017. dec. 2. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem rágod, normális esetben rendbe jön. Ha ennek ellenére is tovább töredezik, az azt jelenti, hogy valamilyen vitaminhiány miatt gyenge. Ilyenkor érdemes valamilyen étrendkiegészítő vitaminnal próbálkozni, gyógyszertárban ha rákérdezel, biztos adnak, én Revalid kapszulát szedtem mikor ilyen gondom volt. Az a hajat és a körmöt is erősíti. Illetve vannak ilyen körömápoló krémek is, a DM-ben egyszer vettem egy olyan barack illatút, ami körömre és a körülötte lévő bőrre is jó.

A lakkot nem javaslom, az csak kiszárítja és megakadályozza a szellőzést.

2017. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Same here, én is most próbálkozom a visszanövesztéssel de a vashiány miatt igencsak nehézkes. Essence pisztáciaolajas lakkjával kenem be havonta kb kétszer, többször nem, mert kiszárítja nagyon
2017. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!