Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésben tudtok tanácsot...

Hajfestésben tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja pillanatnyi elmezavartól sújtva tartós zöld lettem (kéket akartam, de a fodrász azt hitte elég ha naposcsibe sárgára világosít, és mikor rámkente a kéket, a hajam zöld lett). Ma megpróbáltam eltüntetni ezt a színt hajfestékeltávolítóval, de csak világoszöld lett, és helyenként kikacsint a sárga. Ha most erre rákenek egy közép-sötét szőke festéket, az vajon el fogja fedni? Vagy inkább fessem valami sötét színre? Gyorsan kell cselekednem egy állásinterjú miatt. Azért fogtam bele az egészbe itthon, mert már nem jutok el idejében fodrászhoz, de konszolidálnom kell a kinézetemet. Nem szívesen festeném sötétre, mert baromi rosszul áll.
2017. dec. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Zöld +piros(elég ha választasz egy meleg cherry barnát)=barna.Ha a szőkénél maradsz,szivasd le (vegyél valami lighteners extra világosító dobozos festéket)és menj rá közèpszőkével de az első megoldás a tuti.
2017. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A csudába, véletlenül megböktem a kék kezet, pedig a zöldet akartam. Köszönöm szépen a hasznos választ.
2017. dec. 4. 11:55
 3/3 Metionin ***** válasza:

Aszkorbinsavval próbáld leszedni. Gyógyszertárban kapható, samponba belekevered és úgy. Nem cseszi szét úgy a hajad ahogy egy szivatás tenné. Legjobb head&shoulders mentás samponnal, az amúgy is gyilkolja a hajfestéket.

Vagy ha szeretnéd a szép kéket akkor hamvasítsd a mostanit és tegyél rá sötétkéket.

2017. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!