Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet vagy maszkot...

Cicus3456 kérdése:

Milyen krémet vagy maszkot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
A pattanások utáni piros foltokat szeretném eltüntetni(nem akarok már make-up-ot használni);általában a bioderma termékei használtak,de ilyen problémára nem találtam semmit.Valakinek ötlete vagy mégjobb ha tapasztalata lenne.(zsíros bőröm van ha ez segít)

2017. dec. 14. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Zabpelyhet tudom ajánlani.

Lehet úgy is alkalmazni, hogy aprószeműt veszel, azt kevered össze vízzel, de még jobb, ha ledarálod kávédarálóval, és így kevered vízzel, kb. hígabb iszap állagúra. Az így kapott cuccal minden este átsikálod, átmosod az arcodat, vagy akár egész fürdés alatt fent is hagyhatod. A levét ne nyomkodd ki belőle, abban van a java.

Tele van vitaminnal és ásványi anyagokkal, nagyon jót tesz a bőrnek.

Ha zsíros a bőröd, keverhetsz még bele fehér agyagot (én Biobarát boltban találtam), azt szárít valamennyire.

2017. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
AHA hámlasztó. Hegeken krém meg maszk sajnos nem segít, aha-val viszont nagyon szépen le lehet hámlasztani a pattanás utáni foltokat
2017. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Akneroxid gél. Teljesen nem tünteni el, de felgyorsítja a dolgokat (nálam legalább is). Mivel nem csak pattanásokra, hanem aknéra is jó, ezért "fehéríti" a bőrt.
2017. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lepontozhatjátok a zabpelyhes ötletet, én csak segíteni akarok.

Én már ezt használom egy jó hónapja, és bababőröm van, szó szerint.

De ha nem akarjátok........

2017. dec. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Keress olyan termékeket, amikben C-vitamin, niacinamid, esetleg gyengébb retinol,ferulinsav vagy azelainsav van.

Egy jó kémiai hámlasztó is sokat fog segíteni, közben pedig használj fényvédőt.

2017. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom kik pontozgatnak itt le mindenkit de akkor legyen már szíves megírni szerinte miért nem jó egyikse amit írtunk:D
2017. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Rudon" csepp... :-))
2017. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!