Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen műkörmös lámpát vegyek...

Milyen műkörmös lámpát vegyek a barátnőmnek? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Barátnőm körmöket csinál, vagy nem tudom hogy mondják és régóta panaszkodik hogy a mostani lámpája már elavult és nagyon sokáig tart míg megszárítja.

20-30Ft környékén mit tudnátok ajánlani, milyen lámpával lepjem meg őt?

Azt tudom hogy ledes legyen. De milyen márka, milyen típus? :( Segítsetek légyszi!



2017. dec. 18. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, nagyon szeretem, villám gyorsan köt benne az anyag.

[link]

De ez is nagyon jó lámpa.

[link]

2017. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most lehet hogy nagy butaságot fogok kérdezni, de az első amit olvasok: "....kisméretű..."

Ezekből van nagyobb is? Tehát ez pl csak 1 körmöt szárít, a többi meg tud pl ötöt is? Vagy mindegyik csak egyesével tudja?

2017. dec. 18. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit olvasol, de amit én linkeltem az egyik sem kisméretű. Ezek 5 ujjas lámpák, de én 10 ujjat is berakatok egyszerre a vandégeimmel. Láb is bele fér.
2017. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, a 2. linknél van.

"Fehér fényű lámpa



Könnyen kezelhető, kisméretű, hófehér-gyöngyházas"


De akkor marad az első :) Köszi!

2017. dec. 18. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kisméretű, még simán belefér a 10 ujja is. A méret csak arra vonatkozik, higy nem foglal sok helyet az asztalon
2017. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké. Mondtam hogy egy kicsit se konyítok hozzá. Nem kell leharapni a fejem :D
2017. dec. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!