Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodik a hajam...

Gyorsan zsírosodik a hajam ezért minden nap mostnom kell. Emiatt már hullik is. Ha rövidre vágatom megoldódik ez a probléma? Linkelnétek képeket ami jól áll testesebb fiúnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
használj pl. wu2-t, tökéletes nagyon zsíros hajra, vagy gyógynövényeset, azzal naponta is lehet hajat mostni.
2010. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minél gyorsabban mosod, annéál hamarabb zsírosodik. Ha pl hétvégén nem mész sehova vagy nyáriszünetben(nem tom hány éves vagy) akkor ne mosd meg, hagyd zsírosodjon magának. Úgyse lát senki és a hajdnak is jót tesz egy kis pihi.
2010. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha sokat mosod, attól is zsírosodhat. Nálam úgy kezdődött, hogy elkezdtem mosni minden nap a hajam a semmiért, és később észrevettem, hogy ha nem mosom ki a hajam minden este, akkor másnapra már zsíros lesz. Szóval egy idő után rájöttem, hogy a haj gyors bezsírosodását az okozza, hogy minden nap mosok hajat, viszont ha nem mosok hajat, akkor is zsíros lesz. De le lehet "szoktatni" erről a hajunkat. Mégpedig, akármennyire zsíros a hajam, de nem mosom ki... muszáj kibírni még 1-2 napot. Ha készülsz valami fontos eseményre, akkor mosd ki, és csináld meg ezt a "leszoktató kúrát" mikor 2-3 hétig nem jársz olyan helyekre, ahol nagyon megnézik az embereket. Nagyon kellemetlen ez, nehéz kibírni, de ha ritkábban fogod mosni a hajad(hetente 1X-2X-3X) vissza áll a rend. És ehhez fog hozzá szokni a fejbőröd, és nem lesz szükség több hajmosásra. Persze, lehet, hogy nem mindenkinél van ez így, de nálam speciel ez volt. Érdemes kipróbálni, hátha sikerül. Egyébként nem is kell heti 2 mosásnál több szerintem, a haj mosás közben/nedves állapotban nagyon károsodhat, ezért én nem is fésülöm ki a hajam mosás után. Nem használok hajszárítót, törülközőbe csavarva, vagy szabadon szárad.
2010. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos minden nap kell emberekközé mennem :/ nyáron és hétvégén is :/
2010. jún. 2. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekem ugyanez a problémám, hogy nagyon hamar zsirosodik. Már mindent kipróbáltam, semmi sem használ, ezért belenyugodtam, hogy minden este meg kell mosnom. De a hajhullás engem most meglepett. :O Én amúgy januárban vágattam rövidre a hajam, nagyon egészséges, semmi baja, WU2-vel és Csalánsamponnal mosom (mikor melyikkel - felváltva..) és semmi baja nincs. Csak az, hogy zsirosodik- Esetleg patikában kérdezd meg, hogy mit tegyél, lehet, hogy neked beválik valami. Én reménykedek benne, hogy még kinövöm, hiszen serdülőkorban vagyok.

15/L

2010. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Serdülő korban vagy?
2010. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aham
2010. jún. 3. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a zsírosodás egykönnyen nem fog elmúlni. Akár lenyírod a hajad,akár nem. Sajnos ez a serdülő korral jár. Próbáld meg minél kevesebbet mosni a hajad.Használj száraz sampont. Így könnyebben kitudod tolni a hajmosást. Esetleg még használhatsz sapkát,vagy kendőt. Én már sokszor lenyírtam ez miatt. Nem változott semmit sem. Ugyanúgy zsírosodott:S
2010. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!