Ki szereti a haját?

Figyelt kérdés

Egy kis pozitív :) Ki elégedett a hajával úgy ahogy van, természetes formájában, esetleg egy új szín vagy hajápoló termék (nem a reklám miatt) kipróbálása óta?


Nekem például fekete hullámos hajam van és szeretem :)


2017. dec. 18. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, teljesen természetesen nem, de ha befonom, és göndör lesz, akkor teljesen.c:
2017. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon elégedett vagyok a hajammal! Semmi extrát nem csinálok vele, csak megmosom, és simán megszárítom. Középbarna színű, hosszú, enyhén hullámos és sűrű. Fodrászhoz nem járok soha. Kb 3 havonta frissítek a szőke melíron otthon.
2017. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen vagyok elégedett a hajammal de azért eléggé tetszik.

Alapból sötétbarna de világosbarna ombre van benne. Menetelesen van levágva és a hátam aljáig ér a leghosszabb része.

Megszeretném növeszteni derékig érőre.

2017. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sotetbarna- szurke ombre a hajam, egy hosszra van vagva az alja. Szeretem-szeretem, de a fel karom oda adnam egy derekig eroert, lehetne akarmilyen szinu. Sajnos nem no sehova, kis koromban is megallt vall alatt, de az alja mar csunya volt, igy ugy vagyok vele, inkabb lesz vallig ero es rovid , egeszseges, minthogy ne jarjak fodraszhoz a novesztes miatt es csunya legyen.

22

2017. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eszel te eleget, előző? Ha igen, és egészséges kajákat, akkor nem normális dolog, hogy alig nő a hajad.
2017. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Én alapból szeretem, egyenes és gyorsan nő, elég sok is van, csak az eredeti színét utáltam mindig, ezért festem.
2017. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most én is elégedett vagyok vele. Vállig érő fekete. A vállig érő illik hozzám a legjobban szerintem. Jó az állaga, szeretem ahogy kicsit ilyen tengerparti, de kivasalva is tetszik. A színe nem természetes fekete, de ez illik hozzám a legjobban.
2017. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sötétbarna, hosszú, göndör hajam van és szeretem kivasalva, természetesen is. :)
2017. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A színét szeretem, vöröses szőke. Ráadásul irigylésre méltóan dús. :)

Amit nem szeretek, az az, hogy hullámos, és szöszösödésre hajlamos. De amikor tökéletesre kivasalom, akkor imádom a legjobban, állandóan dobálom, meg fogdosom. :)

2017. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tetszik, hogy ennyien vagytok! :) És mindenkié más, nem csak egy "séma" szerint lehet szép :)
2017. dec. 19. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!