Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színt kapok ha zöldes-k...

Milyen színt kapok ha zöldes-kék hajra lila hajszínezőt kennék?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
libafos zöldre tippelek
2017. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha rózsaszínt sok balzsammal?
2017. dec. 18. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Koptasd ki a zöldes kéket, amennyire csak tudod, utána h jobb minőségű a lila színeződ, simán befogja. Én directionst használok, kb a linkelt színre kopott hajra tettem rá, és gyönyörű lilára fogta be, kopásnál sem csúnya. A rózsaszínnel, pláne ha még higítasz is rajta, várnék, befogni nagyon nem fogná be szerintem, mondjuk a kékes pigmentek kiütésére jó lehet.

[link]

2017. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát most valahogy igy nez ki a hajam.:D

Es semmivel nem tudom eltüntetni. Olvastam ,hogy a lila meg a rózsaszín képes kiütni a kék pigmenteket. Pl. barátnőmnél szürke lett.:D

2017. dec. 19. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy sima C-vitamint összetörök, majd hozzákeverem a samponhoz, a legjobb, ha az korpás hajra való. Rákenem a hajamra, ráteszek egy törülközőt, kb fél órát rajta hagyom, majd kimosom. A c-vitamin szárít eléggé, hogyha alapból száraz a hajad, ki is hagyhatod, igazából a sima sampon így pakolásként is eléggé koptatja. De mondom, igazából szerintem ha ilyen a hajszíned, arra már simán rákenheted, nekem a Directions plum szépen befogta.

Igen, szürke már nekem is lett hígított rózsaszíntől :D Meg amikor nem plum, hanem violet színezőt használok (kedvemtől függ, bár sok különbség nincs közöttük :DD), akkor szokott lilás-szürkésre kopni, és azt nagyon imádom :D

2017. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Uhh tudsz ajánlani szinezot?:D

Es annak árnyalatát?

Eddig crazy color-t használtam.

2017. dec. 21. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen, a Crazy color nem biztos hogy befogná, az egyik leggyengébb színező az. :/

Mint már írtam fentebb, a Directions márkától a Plum vagy a Violet szép lilák, tartósak, a plum lilásabb, a violet inkább kékesebb. Ár-érték arányban olcsó is, 1500-2000 ft körül mozog.

Amit még próbáltam lila, a Manic Panic, Purple Haze nevű árnyalata, ez is nagyon jó volt, de ez drágább, nekem az egy fokkal olcsóbb Directions is megfelelt :)

Ezeket rendelni is tudod, vagy ha pesti vagy, akkor van egy-két kisebb bolt, ahol meg lehet őket találni, bár tény, hogy a crazyt több helyen lehet kapni :)

2017. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!