Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A garnier color naturals...

A garnier color naturals hajfestékek másnak is okoztak zöld, vagy valamilyen más színű fényt a hajnak?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy sárgás szőkére tettem fel, egy garnier color naturals 8.00 hajfestéket, ez pár napig gyönyörűen eltüntette azt a borzalmas sárgás beütést, azonban 3 hajmosás után már újra jött ki az a sárgás szín, 2 hónap elteltével befestettem garnier color naturals 7.00 festékkel, és egy az, hogy jóval sötétebb lett mint ami fel van tüntetve a dobozon, de egy zöldes fényt is adott a hajamnak. Nyáron pedig egy sötétbarna hajfestéket használtam, az egyenesen fekete lett, és ilyen vöröses/pirosas fényt is adott a hajamnak. Ez mitől van? Mással is fordult már elő? Hogy lehet ezt a zöldes fényt eltüntetni? Attól tartok, ha befestem újra a zöldes fénye megmarad.
2017. dec. 18. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 8.1-től lett zöld, szar ez a festék amúgy, én évek óta festem ugyanolyan színre és semelyik másik festéktől nem lett zöld csak ettől. Egy idő után kikopik főleg ha szőkített hajra fested, esetleg addig ha kibírod ne fesd be semmivel aztán valami jobb minőségűt vegyél legközelebb
2017. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor tényleg bebizonyosodott, hogy nem az én hajam ilyen szerencsétlen, hanem ez a festék! A vicces amúgy ebben, hogy 2 éve ugyanezt játszottam el, ki lett szőkítve a hajam, de sárgás lett, vártam 1 hónapot, vettem egy ilyen 7.00 festéket, és érdekes, akkor olyan gyönyörű lett, most meg kész röhej, hogy ilyen ocsmány zöldes.
2017. dec. 18. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szőkítés után mindig rá kell festeni hamvas árnyalattal mert az sosem lesz magától hamvas, de olyankor 1 árnyalattal világosabbat vegyél mert a bolti mindig sötétebb. Egyébként én azt ajánlom fodrászkellékesben vegyél festéket, nem drágább mint a bolti de jobb minőségű, ráadásul ott gyenge oxit adnak hozzá így kíméletesebb is a hajhoz.
2017. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az elozetes szokites miatt lett zoldes, ha valaki az eredeti szinu hajat festi be, ketlem, hogy zoldes lesz.

En mindig 7-es arnyalatot veszek a barna hajamra (igaz, ket fodrasz is azt mondta az eredeti hajszinemre, hogy sotetszoke), sokszor veszem a Garnier 7-est is, mikor melyik akcios, es meg sosem fordult elo ilyen.

Vilagosabb lesz tole a hajam kulonben, mint az eredeti. En az eredetit kozepbarnanak mondanam, de a tove inkabb sotetbarna, de miota 7-essel festem, mar evek ota, azota vilagosbarna.

2017. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell fodrászkellékesben hajfestéket venni. A drogériás hajfesték tartalmazhat olyan pigmenteket ami nincs ráírva, pl ahogy én láttam eddig minden alap .00-ra végződő tartalmaz valamilyen hamvasítót. Amitől zöldes lehet a hajad, ha alapból sárga volt. Valamint igen erős oxi van hozzá, amire semmi szükséged ha szőke az alap, csak roncsolja a hajad.
2017. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Én természetes aranyszőke vagyok, sötétszőkére festem és a lenövésem és az egész hajtömegem zöldes fényű lett a 7.1től... gondolom akinek van vöröses pigment a hajában annak nem lesz az, de pl más hamvas festéktől még sosem lett zöld az én hajam sem úgyhogy szerintem a festékben van valami elb..szva:/
2017. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!