Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Német ismerőseim szerint nem...

Német ismerőseim szerint nem szabad naponta fürdeni, mert nem tesz jót a bőrnek, Magyarországon meg unodrítónak számít, aki ritkábban fürdik. Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
A németeknek.
2010. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
max kiszáríthatja a klóros víz és a szappan, de vannak testápolók, krémes tusfürdők. szerintem nyugodtan fürödjél naponta, ha ápolod, nem lesz semmi baja. inkább, minthogy büdösek legyünk, csak hogy védjük a bőrünket? ugyan.
2010. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

kisbabáknak a fürdetését szokták javasolni 2 naponta, de ha minden nap fürdetik akkor se lesz semmi baja.


semmi baja nem lesz a bőrödnek, sőt elősegiti hogy az új bőr hamarabb a felszinre kerüljön. száraz bőrüeknél lehet hogy kell kenegetni, nekem jó bőröm van szóval fürdés után semmi kence.

2010. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

lehet, hogy a németeknél nincsen hidratáló tusfürdő...

én nemtom, hogy bírnék ki napot, főleg nyáron, amikor folyton megizzadok

olyankor naponta többször is fürdök

2010. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ja, az olaszok meg van hogy 5napig se fürdenek.Tudom,mert laktam velük.Iszonyú büdösek voltak.
2010. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha aktív életmódot élsz, akkor kell a napi fürdés. iskola, edzés, város... stb. nagymamám pl nem jön ki a lakásból, de 2 naponta megfürdik. olvasgat, hímez, gyakorlatilag semmit sem csinál, ami terhelné, de a reggeli mosdást semmiért sem hagyná el... nyáron naponta fürdik ő is, mert melegben ugye izzadunk..
2010. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Németek márcsak ilyenek. Egyik ismim cserediákként volt kint és rászóltak, hogy ne fürödjön már mindennap. x) Szerintem semmi baj nem lehet ha valaki mindennap fürdik (vagy ha nem is fürdik akkor tusol). De az angolok is ritkán fürödnek..
2010. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajod lesz attól, ha minden nap letusolsz, de attól sem, ha nem tusolsz le minden nap. Am meg sok ismerősöm van, akik csak heti 1x fürdenek, vagy 2x, és csodával határos módon, egyikük sem büdös, sőt, jobb az "illatuk", mint azoknak akik minden nap letusolnak.
2010. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó hozzászóló.


megkérdezhetném hogy milyen tipusú munkát végeznek, hogy csak heti 1x fürdenek?


pl.: egy férfinak aki fizikai munkát végez, minden nap fürdeni kell. meg a nem jól szellőző helyeken szőrzettől szabadulás mert szőr+izzadság+bacik= szag.


ha az a dolga hogy ül a karos székben az egy másik történet, de ebbe most ne menjünk bele.

2010. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem dolgoznak, még tanulnak :D
2010. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!