Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szörnyen ronda az arcom és...

Szörnyen ronda az arcom és minden más rajtam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és sokszor úgy érzem nincs értelme egyáltalán élnem. Nem lesz ember, aki képes lenne majd szeretni, hiszen bűn ronda vagyok. Az embernek sajnos muszáj elfogadnia az arca karakterét, ezt tudom, de az enyém szörnyű. Emellett: A bőröm pattanásos. Minden elképzelhető helyen szőrös vagyok. Van, hogy órákig csak zokogok és legszívesebben földhöz vágnám a tükröm, ha meglátom magam benne. Szégyen bevallani, de még az arcom is szőrös. A bajuszomat még csak-csak kiszedegetem, hisz' az sokaknál előfordul még. De kötve hiszem, hogy normális, hogy egy lány álla környékén, halántéknál is szőrös és persze sötét a szőrzetem. Túlsúlyos vagyok, amin hiába próbálok, nem tudok változtatni, mert nem vagyunk gazdagok és azokat az olcsó, ámbár szörnyen hízlaló ételeket fogyasztjuk, ami van. 65 kg vagyok 166 cm-hez, de úgy érzem egyre több és több leszek. Az arcom széles, az orrom nagy, a hangom az emberek szerint mély. Képtelenség így normálisan élni. Azt hiszem fontolóra veszem az öngyilkosságot
2017. dec. 20. 20:59
 1/7 anonim válasza:
100%

En egy keppel szeretnek valaszolni neked:


[link]

2017. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés?
2017. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen komoly
2017. dec. 21. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok, csak fiúban... 21/F
2017. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem a világvége, 15 éves korod után még rengeteget változhat a külsőd. Fogyni bármikor lehet, nyilván egészséges étkezéssel könnyebb, de mozgással bármit lehet kompenzálni. Ne nasizz, igyál sok-sok vizet meg ilyesmi apróságok. A szőrösödés normális, én is szőrös vagyok az arcomon, hasamon, hátamon. Ha komoly problémának érzed, akkor menj el orvoshoz, hogy kizárja a hormonális problémát!
2017. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagy, tele ingadozó depresszív gondolatokkal.

Nézd:

[link]


Ne add fel! Menj el edzeni, szőrteleníts gyakran. Sok nő szőrös mindenhol, képzeld, nekem a karszőröm dúsabb és hosszabb a barátoménál. :D Érzékeny a bőröm, így nehéz borotválkoznom is. Otromba orrom van és lógnak a melleim, de ez messze nem ok az öngyilkosságra.

15 évesen a tinik csúnyák. Fogadd el! Én is rondább voltam ilyen idősen, mind rondábbak voltunk. Pattanások, hormonok, borzasztó egy időszak. :D

Ne szomorkodj ezek miatt! Menj el kozmetikushoz, van olcsó belőle. Van ingyenes is, ilyen gyakorló sulikban. Edzeni is lehet ingyen. 166 cm-hez 65 kg még nem a világvége, kb 5 kilót kéne leadnod, ami nem sok. Egyes embereknek 100 kilókat is le kell, és van, aki meg is csinálja!

Lehetsz még okos, gazdag, sikeres, bármilyen téren! Lehetsz boldog, szerelmes, csalódott, stresszes, hisztérikus, nyugodt, bármilyen, ne dobd el a lehetőségeid!

2017. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak nem olyan rossz
2017. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!