Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet egy férfi mutatóuj...

Mivel lehet egy férfi mutatóujjáról eltüntetni a dohányfoltot?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz helyre tettem fel a kérdést, akkor elnézést kérek!

Édesapám (sajnos) erős dohányos, de az ő szülei ezt nem tudják, illetve azt hiszik, hogy már nem szív.

Karácsonykor lemegyünk a mamáékhoz, és ő a sasszemével biztos észreveszi.

Ne írjátok, hogy szokjon le, mert nem fog, én csak arra szeretnék választ, hogy milyen szerrel jön le az a dohányfolt az ujjáról.



2017. dec. 21. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Elvileg citromlével, citromhéjával lelehet dörzsölni.
2017. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire nagy dohányos, hogy már a keze is ilyen tőle, akkor tök felesleges titkolni hisz nyilván egész álló nap cigizik. Ezt bárki észreveszi, főleg aki nem dohányzik. Simán érződik a ruhán, szájszaga van.. felesleges foglalkozni az ujjával. Ez kb olyan mintha tk-ra törnél egy autót, de tennél rá egy vadiúj antennát, hátha úgy nem látszik... Értelmetlen.
2017. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, első, megpróbáljuk.

Második válaszoló, nem ezt kérdeztem!

Amiket te összefecsegsz, azt apám megoldja, nem a te gondod.

Ha a kérdésre nem tudsz választ adni, felesleges okoskodnod.

2017. dec. 21. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez most komoly, felnott ferfiember titkolozik a szulok elott hogy cigizik? Hany eves, 18?
2017. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyam is titkolja mamam elott, pedig lassan 50 eves. Tudod, akit ugy neveltek, hogy retteg a szuleitol, az sokszor felnott korban is megmarad.
2017. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Második válaszoló, nem ezt kérdeztem!

Amiket te összefecsegsz, azt apám megoldja, nem a te gondod.

Ha a kérdésre nem tudsz választ adni, felesleges okoskodnod.


Akkor bzdmeg írd le, miket szabad írni és miket nem, paraszt.

2017. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora bunkó gyökér vagy kérdező. :D
2017. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
... dupla regisztracioval, hogy legyen mivel lepontozni a nem megfelelo valaszokat...
2017. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez regebben engem is zavart, de barmennyi mosassal es dorzsolessel nem jott le. Leszokas utan napokkal es hetekkel fakult majd olyan 3 het utan lett olyan szinu, mint a tobbi ujjam. Amennyiben ez a kerdes egy kicsit is komoly, hasonlo helyzetben (bar szemely szerint sosem ertettem a cigizes szulok eloli titkolasat) en egy nagyobb sebtapaszt loknek az ujjamra, pityokahamozas kozben elcsuszott a kes es csokolom.
2017. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a ragtapaszt akartam írni
2017. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!