Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozásnál mindig...

Borotválkozásnál mindig vérzik a nyakam, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Főleg olyan válasza érdekel, aki bőrápolásban nagyon otthon van.

Borotválkozom, és sajnos nekem az ádámcsutkáig is teljesen megnő a szőr a nyakamon. Akármilyen borotvált is használtam, akármilyen habbal, annyira érzékeny a bőröm, hogy ömlik belőle a vér minden borotválkozás után. A bajuszomnál, arcomon egyáltalán nem, szóval nem én vagyok a béna.

Mit tudtok tanácsolni, mit használjak?

Sajnos elektromos borotvánál nem vérzik, de borostás maradok tőle, így az kilőve.



2017. dec. 26. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó (új!) elektromos borotvát, az a minmális borosta, amit hagy, senkit nem zavar. Legalábbis kevésbé zavaró, mint a nyakadból ömlő vér.
2017. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De engem zavar, meg nekem nem áll jól. Csak a "babapofi"
2017. dec. 26. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj borbélyhoz, problem solved
2017. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Börradirozás, hogy egyenletesebb legyen a böröd strukturája, igy a kiállo kis szörtüszöket nem sérted fel. Borotva elött és után fertörleniteni teafaolajjal. Nem biztos, h sokat segit, mert ez egy adottság, de enyhithet a helyzeteden. Nö vagyok, és én is hasonlo problémákkal küzdök, csak nyilván nem az arcomon 😊 de nekem ez a két dolog valamicskét javitott a helyzeten.
2017. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A jó édes ***** válasza:
Vagy aftershave vagy timsó tömb. Egyenletes minőséget inkább az utóbbiból kapni. Csípni fog - de valamit valamiért.
2017. dec. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ha van még tipp, jöhet!
2017. dec. 29. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!