Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta vagy epilátor jobb?

Gyanta vagy epilátor jobb?

Figyelt kérdés

Eddig borotvaltam, de mar elegem van abbol hogy nehany resz kimarad/erosodik a szorom tole/sebeket csinalok stb.

Melyiket ajanlanatok leginkabb? Melyik “tartosabb”? Melyikkel gyorsabb? A fajdalom nem erdekel annyira, kibirom szerintem, fajdalomkuszobom eleg magas :D


2017. dec. 28. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A különbség az hogy gyantázni ugye X időközönként kell (szőr növekedéstől függ meddig tartós), közbe ki kell nőni a szőrödnek, tehát van amikor szőrösen kell járnod, a mini szőrt nem szedi ki a gyanta. Nekem ez valahogy nem jön be.

Epilátort bármikor használhatod. Egyszerűbb is mint gyantázni. De nem mindenki bőre bírja.

2017. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok. A hátamat gyantáztatom évente egyszer, nyár elején, hogy könnyebben barnuljon. Nekem évente 1x olcsóbb és kevésbé fáj, mint az epilátor. Feleségem a lábát epilátorral csinálja, mert olcsóbb hetente 1x és már hozzá szokott, de elején jobban fájt neki, azt mondja.
2017. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) hat, szoros labbal nem akarok jarkalni, hiaba van tel. Epilator lesz valoszinuleg
2017. dec. 28. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is inkabb az epilatort ajanlanam. Olcsobb, idot is sporolsz vele. Tartosnak lehet nem ez a tartosabb, de gyantanal varnod kell ameddig kino a szor
2017. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az epilátornál is várni kell, h kinöjjön a ször, mert annak is kell pár mm, h bekapja. A gyantához is elég 3-5 mm. Nekem pl a gyanta jobban bevált, mert az epi beszakitja a szöröket és szörbenövéseim lettek, meg begyulladt. A gyanta nekem jobb. De kinek milyen típusú a szöre, böre.
2017. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az epilátor jobban bejött, a gyanta sok szálat nem szedett ki főleg hónaljnál, bár igaz epilálni tovább tart de én hetente csinálom amikor még nagyon picik a szőrök és így heti kb 10 perc rááldozással 24/7 nyugodt maradok hogy nincs ott szőr :)
2017. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!