Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötétre festett haj...

Túl sötétre festett haj színét hogyan enyhítsem?

Figyelt kérdés

Könyörgöm segítsetek.Eredetileg szőkésbarna a hajam de pár éve festem.Elég ritkán,évente kb 2x-3x szoktam szép csokolábarna színűre,ami egy idő után mindig ilyen vörös szerűre szokott kopni és olyankor szoktam festeni.

Nem volt a boltban az a színű hajfesték amit használni szoktam,ezért középbarna árnyalatnevű zöld dobozos palette hajfestéket vettem.Mivel elég hosszú a hajam ezért két dobozzal lett felkenve hogy elég legyen(Nem tudom hogy ez mennyit számít a szín sötétségén) Tegnap 18:00 körül festettem be és undorító lett.Teljesen fekete a színe,plusz amiért kicsit rosszul lett felkenve csíkokba látszik a régi vöröses (inkább narancs) szín. Azt hittem hogy a szőke és a barna közötti középbarna lesz,de ez teljesen fekete.Megmostam tegnap 22:00 körül és ma reggel is.Láttam a vízben,hogy lejött egy kevés de egyáltalán nem látszik,ugyanolyan sötét. Járt már így valaki? Hogy tudnám elérni hogy minél hamarabb kivilágosodjon? Nem szeretném roncsolni,de nagyon igénytelen lett,plusz a fehér bőröm miatt undorítóan áll ez a sötétség.Segítsetek kérlek.



2017. dec. 28. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sokszor jártam már így, meg is tanultam egy életre hogy ha dobozos akkor 2-3 árnyalattal világosabbat kell venni. Ha tartós festékről van szó akkor ez már sajnos csak nagyon minimálisan fog kopni. Colourb4 hajradírral megpróbálkozhatsz, nekem a feketére sikerült barnát kiszedte nyomtalanul.
2017. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Citromos viz
2017. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AZ aszkorbinsavas hajvilágosítást javaslom, a lehető legkíméletesebb módszer. Ha rákeresel a neten, akkor sok infót találsz róla, de nagyvonalakban annyi, hogy aszkorbinsavat kell összekeverni samponnal, felvinni a hajra mint a festéket, majd pár óra múlva lemosni. Az aszkorbinsav képes leszedni a festéket a hajról, anélkül, hogy tönkretenné. Én egyszer próbáltam, nekem nagyon látványosan világosított (szintén sötétebbre festett haj).
2017. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!